40 kontra 20

40 kontra 20: Ostry roast Bartka i Roberta

40 kontra 20

40 kontra 20: Ostry roast Bartka i Roberta

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

Ostry roast

Dziewczyny organizują wieczorem zabawę, podczas której będą miały okazję wywalić kawę na ławę. Roast polega na złośliwych, często obraźliwych, ale też zabawnych uwagach kierowanych w stronę konkretnej osoby. Tym razem pada na Bartka i Roberta. Większość dziewczyn decyduje się na lekkie przytyki, są jednak też takie, których monologi wydają się być wytknięciem wszystkich możliwych wad panów.

Ploty ploteczki

Bartek i Robert często rozmawiają ze sobą na temat aktualnej sytuacji w willi i na glampingu. Obaj panowie mają duży problem ze ustaleniem, jakie tak naprawdę dziewczyny mają intencje. Robert wyznaje Bartkowi, że po ostatnich wydarzeniach chyba zrezygnuje ze starania się o Kingę. Co na to sama zainteresowana?

40 kontra 20: Dziewczyny przypadkiem podsłuchały rozmowę
40 kontra 20: Dziewczyny przypadkiem podsłuchały rozmowę

Wyjątkowa sesja zdjęciowa!

Dalia zorganizowała wyjątkową sesję zdjęciową. Każdy z uczestników losował kartkę z imieniem innego mieszkańca wyspy i miał za zadanie się w niego wcielić. I tak Iza została Robertem, Patrycja Asią, a Bartek Kingą. Uczestnicy mogli zobaczyć, jak widzą ich inni. Czy wszystkim przypadła do gustu ta zabawa?

40 kontra 20: Wyjątkowa sesja zdjęciowa
40 kontra 20: Wyjątkowa sesja zdjęciowa

Zobacz również:

40 kontra 20: Plotki Izy, Patrycji i Lindy
40 kontra 20: Plotki Izy, Patrycji i Lindy
Pozostałe wiadomości