Licytacja WOŚP: Obraz namalowany przez Wiktora Staniczenko

Wylicytuj obraz Wiktora

Licytacje WOŚP: Obraz namalowany przez Wiktora Stadniczenko

Wiktor Stadniczenko wspiera 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Podczas programu "Big Brother" okazało się, że Wiktor ma niemały talent malarski. W jednym z zadań tygodniowych musiał stworzyć portrety uczestników programu. Finalista programu zdradził, że nie malował od wielu lat, a efekty jego pracy i tak były imponujące.Tym razem Wiktor sięgnął po pędzel w niezwykle szczytnym celu. Stworzył obraz, który możecie wylicytować w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Swoje dzieło zatytułował "Kim naprawdę jesteś?". Jeśli chcecie wziąć udział w licytacji, a wierzymy, że chcecie, możecie to zrobić tutaj.

Wiktor Stadniczenko, ninja
Wiktor Stadniczenko, ninja

Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych licytacjach i wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

28. Finał WOŚP 2020

28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Hasło tegorocznej akcji to „Wiatr w żagle”. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w serwisie player.pl. Tradycyjnie o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

W ramach akcji odbędą się koncerty i wydarzenia towarzyszące w Polsce i na całym świecie.

Jak co roku, odbywają się także orkiestrowe aukcje internetowe. Znane osoby związane z kulturą, polityką, mediami, show-biznesem i sportem przekazały na licytacje swoje prezenty.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN! >

Zobacz również:

Najlepsze momenty Wiktora Stadniczenko [18.12.]

Wiktor Stadniczenko z 3. miejscem [15.12.]

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie