Madzia Wójcik apeluje: oszczędzajcie wodę!

Madzia Wójcik coraz częściej zabiera głos w ważnych sprawach. Tym razem na swoim Instagramie poruszyła temat oszczędzania wody.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o body positivity, do którego zachęca zwyciężczyni programu "Big Brother", a Madzia znów odnosi się do niezwykle ważnego tematu. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w pięknym, artystycznym makijażu, który od razu przywodzi na myśl wodę.
Pod fotografią napisała: Cześć kochani. Wraz z Klaudią, która wykonała ten artystyczny i szalony make up chciałyśmy zwrócić uwagę na to jak ważna jest dla świata woda. 1/4 ludzkości zmaga się z kryzysem wodnym. Wiele z krajów jest naturalnie sucha, inne zaś marnują zasoby, które posiadają. Polska jest obecnie wśród krajów o najmniejszych zasobach wody w Unii Europejskiej.Woda jest źródłem życia, więc nie możemy jej marnować! Dziś przyłączam się do bardzo ważnej akcji #bezlaniawody Moim sposobem na oszczędzanie wody jest zakręcanie kranu gdy myję zęby, używanie zmywarki i jedzenie o wiele mniej mięsa niż kiedyś. Jak ty oszczędzasz wodę ? Pod zdjęciem pojawiły się komentarze dotyczące nie tylko przepięknego makijażu, ale również akcji w jaką zaangażowała się Madzia.
Megaaaa fotka ❤️ zasady o których wspominałaś, zostałam nauczona w domu i stosuje od zawsze. Oby jak najwięcej ludzi zrozumiało, że to już nie żarty. Świetne zdjęcie Madziu. Akcja oszczędzania wody potrzebna bardzo😘 My podpisujemy się pod apelem i zachęcamy do oszczędzania wody!
Jaka jest Madzia Wójcik prywatnie?

Zakochane pary z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

W 1. edycji Big Brothera powstały dwa bardzo trwałe związki: Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego oraz Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa. Obie pary, choć program zakończył się ponad pół roku temu, nadal są ze sobą i są bardzo szczęśliwe!
Na kanapach Dzień Dobry TVN cała czwórka opowiedziała, jak wygląda życie po programie i w jaki sposób rodziły się te uczucia na oczach kamer i widzów.
Marcin Prokop zadał pytanie o przyszłość związków, a Oleh wspomniał o ślubie i dzieciach. Madzia była zdziwiona!
Big Brother sprzyja narodzinom miłości. W 2. edycji zakochali się w sobie Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski, a ich uczucie zostało wczoraj przypieczętowane ślubem!
Zakochani z Big Brothera w Dzień Dobry TVN