Kamil zrobił na głowie "art niespodziankę dla Ewy"

Kamil Lemieszewski zaszalał u fryzjera.

Kamil zaszalał u fryzjera!

Kamil lubi metamorfozy i często zmienia swój wygląd. Widzieliśmy go już z długą broda, krótką i bez. Ostatnio zwycięzca programu przefarbował swoje ciemne włosy na jasny blond. Okazało się, że to nie koniec zmian. Kamil na swoim profilu Instagram pochwalił się zdjęciem, na którym widać efekty jego ostatniej wizyty u fryzjera. "Dodatkowo zrobiliśmy taki mały art niespodziankę dla Ewy" - napisał Kamil na swoim Instagramie. "Mały art niespodzianka" to imię ukochanej namalowane na wygolonym tyle głowy. Co o tym myślicie? Czy Ewie spodobał się taki prezent?
Kamil Lemieszewskii Źródło: @kamillemie_official
Kamil Lemieszewski Źródło: @kamillemie_official

Kamil i Ewa wzięli ślub!

Kilka dni temu pisaliśmy o zupełnie niespodziewanej informacji, jaką podzielił się Kamil. Para podzieliła się zdjęciami z wyjątkowego wydarzenia - swojego ślubu.
Do końca nie było wiadomo, czy jest to jedynie efekt sesji zdjęciowej, czy zakochani naprawdę powiedzieli sobie TAK! W studio Dzień Dobry TVN Ewa wyznała, że błogosławieństwa udzielił im Rabin, a przysięga, jaką sobie złożyli jest zobowiązaniem na całe życie. Symbolem tego wydarzenia mają być identyczne naszyjniki, które Kamil kupił podczas ostatniej wizyty w Watykanie.
Ewa i Kamil zdradzają szczegóły swojego ślubu

Zakochane pary z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

W 1. edycji Big Brothera powstały dwa bardzo trwałe związki: Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego oraz Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa. Obie pary, choć program zakończył się ponad pół roku temu, nadal są ze sobą i są bardzo szczęśliwe!
Na kanapach Dzień Dobry TVN cała czwórka opowiedziała, jak wygląda życie po programie i w jaki sposób rodziły się te uczucia na oczach kamer i widzów.
Marcin Prokop zadał pytanie o przyszłość związków, a Oleh wspomniał o ślubie i dzieciach. Madzia była zdziwiona!
Big Brother sprzyja narodzinom miłości. W 2. edycji zakochali się w sobie Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski, a ich uczucie zostało wczoraj przypieczętowane ślubem!
Już 24 lutego w Siódemce premiera nowego programu, "Hotel Paradise". Poznaliście już pierwszych 3 uczestników? Ciekawe, kto znajdzie miłość na rajskiej wyspie Bali!
Zakochani z Big Brothera w Dzień Dobry TVN