Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys zdradzają szczegóły swojego ślubu

Ewa i Kamil zdradzają szczegóły swojego ślubu

Kamil i Ewa wzięli ślub!

Kilka dni temu pisaliśmy o zupełnie niespodziewanej informacji, jaką podzielił się Kamil. Para podzieliła się zdjęciami z wyjątkowego wydarzenia - swojego ślubu.
Do końca nie było wiadomo, czy jest to jedynie efekt sesji zdjęciowej, czy zakochani naprawdę powiedzieli sobie TAK! W studio Dzień Dobry TVN Ewa zdradziła szczegóły tego wyjątkowego dnia. Przyznała, że błogosławieństwa udzielił im Rabin, a przysięga, jaką sobie złożyli jest zobowiązaniem na całe życie. Symbolem tego wydarzenia mają być identyczne naszyjniki, które Kamil kupił podczas ostatniej wizyty w Watykanie.
Kamil i Ewa są małżeństwem!
"Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. 🦄👰🇨🇿🎩🐺Teraz czas na chwile poślubnej celebracji ... 🌞❤️Miłego zapiątku ❤️🌞 👸" Niech żyje Królowa życia i Król !" - napisał Kamil.
Nowożeńcy Źródło: Insagram @kamillemie_official

Zakochane pary z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

W 1. edycji Big Brothera powstały dwa bardzo trwałe związki: Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego oraz Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa. Obie pary, choć program zakończył się ponad pół roku temu, nadal są ze sobą i są bardzo szczęśliwe!
Na kanapach Dzień Dobry TVN cała czwórka opowiedziała, jak wygląda życie po programie i w jaki sposób rodziły się te uczucia na oczach kamer i widzów.
Marcin Prokop zadał pytanie o przyszłość związków, a Oleh wspomniał o ślubie i dzieciach. Madzia była zdziwiona!
Big Brother sprzyja narodzinom miłości. W 2. edycji zakochali się w sobie Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski, a ich uczucie zostało wczoraj przypieczętowane ślubem!
Już 24 lutego w Siódemce premiera nowego programu, "Hotel Paradise". Poznaliście już pierwszych 3 uczestników? Ciekawe, kto znajdzie miłość na rajskiej wyspie Bali!
Zakochani z Big Brothera w Dzień Dobry TVN