Malwina zachęca do pozostania w domu i dbania o formę! Zobaczcie jej ćwiczenia!

Zostań w domu i zadbaj o formę!

Malwina zachęca do pozostania w domu

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie, w miarę możliwości, starają się nie wychodzić z domów. Rodzi to pewne utrudnienia w codziennym życiu. W domu można robić różne rzeczy: czytać książki, sprzątać, obejrzeć zaległe seriale, grać w gry. Malwina proponuje nieco aktywniejszy sposób spędzania tego wyjątkowego czasu. Uczestniczka programu "Big Brother" zachęca do zadbania o swoją formę.

Zostań w domu i dbaj o formę ❤️ Tak jak obiecałam wrzucam w skrócie ćwiczenia które możecie wykonywać w domu bez potrzeby wyjścia na siłownię! Każde ćwiczenia wykonaj po 10-15 razy najlepiej w 3 seriach będą lepsze efekty , ale każdy na miarę swoich możliwości. Na początku nie ma co szaleć jeżeli wcześniej nie ćwiczyliście! W czasie kwarantanny warto zadbać o zdrowie i dobrą dietę żeby nam tyłki nie urosły o 3 rozmiary w górę 🤣🤣🤣 Więc dobrze urozmaicić sobie dzień małym treningiem w domu 💪💪💪 Trzymam za was kciuki!!!! Malwina Ha

Jeśli nie macie w domu ogrodu wszystkie ćwiczenia można wykonać w pokoju. Wystarczy mata i trochę samozaparcia. Malwina nagrała video, na którym pokazuje jak zrobić trening. Całość nagrania znajdziecie tutaj. Zobacz również:
Malwina
Malwina Ha
Malwina Ha
Najlepsze momenty Malwiny Ha w 2. edycji Big Brothera [10.12.]