Agent - Gwiazdy

Odcinek 4

Agent - Gwiazdy
Daria, Alan, Olga, Odeta i Kędzior
Daria, Alan, Olga, Odeta i Kędzior

Czwarty odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé.

W pierwszym zadaniu uczestnicy powinni wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czeka ich bowiem bieg na orientację. Podzieleni na dwie grupy będą musieli, stosując się do pozostawionych wskazówek, dotrzeć na czas do linii mety. Na ich drodze ukryte zostaną nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także, pierwszy w tej edycji programu, immunitet. Czy obie grupy dobiegną na czas? Czy odnajdą wszystkie koperty? Czy wreszcie Agentowi uda się zmylić trop i sprowadzić pozostałych na złą drogę?

Po wyczerpującej pierwszej konkurencji na uczestników czeka... dzień relaksu, który zwieńczy kolacja z gościem specjalnym. Podczas gdy grupa będzie odpoczywać nad basenem, czworo ochotników otrzyma od Kingi specjalne zadania - testowanie wina oraz gotowanie pod okiem specjalistów w obu dziedzinach. Zdobytą wiedzę uczestnicy wykorzystają, pełniąc role kucharzy i kelnerów podczas uroczystej kolacji. Spotkanie będzie oczywiście kolejną okazją do zarobienia pieniędzy - uczestnicy otrzymają koperty z indywidualnymi zadaniami.

Jak co tydzień test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto okazał się najsprawniejszym obserwatorem grupy i czyje przypuszczenia się potwierdziły. Program opuści kolejny uczestnik.

Zobaczcie fragment czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy". Premiera 7 marca o 21.30 w TVN!