Agent - Gwiazdy

Odcinek 2

Agent - Gwiazdy
"Agent - Gwiazdy" odcinek 2
"Agent - Gwiazdy" odcinek 2

Odcinek drugi rozgrywa się na południu Argentyny, na terenie prowincji Salta.

W tym odcinku uwypuklą się sympatie i antypatie wśród uczestników. Niektórym z nich będzie trudno ze sobą współpracować , a niestety zostaną do tego zmuszeni.

Zadanie pierwsze uczestnicy robią w dwóch grupach. Będzie ono polegało na przeciąganiu obręczy przez metalową rurę. Każde dotknięcie obręczą rury powoduje włączenie alarmu na kaskach drugiej grupy. Kiedy jedna grupa będzie mierzyć się z tym zadaniem, druga ekipa będzie w tym samym czasie będzie próbowała zdobyć opuszczony budynek, pilnowany przez paintballowych strzelców, którzy nie widzą ale słyszą. Im częściej zabrzmi na ich głowach alarm tym łatwiej będzie strzelcom trafić w uczestnika. Czy uczestnicy dobrze się podzielą, kto wykona swoje zadanie rzetelnie, a kto będzie przeszkadzał?

W drugim odcinku uczestników czeka kolejne trudne zadanie. Dwie osoby będą musiały poznać koszulki po zapachu i przyporządkować koszulkę do właściciela. Zadanie estetycznie dyskusyjne, ale do kasy może przybyć nawet 2600 złotych.

Największe wyzwanie w tym odcinku to jednak pojedynek z Gauchos – argentyńskimi pasterzami, którzy urodzili się w siodle. Uciekanie przed rozpędzonym koniem nie jest zadaniem łatwym.

I wreszcie, jak co tydzień czekać ich będzie test wiedzy o Agencie i kolejna eliminacja.

Premiera drugiego odcinka "Agent - Gwiazdy" 21 lutego o 21.30 w TVN.