Agent - Gwiazdy

Odcinek 1

Agent - Gwiazdy
Uczestnicy programu "Agent - Gwiazdy"
Uczestnicy programu "Agent - Gwiazdy"

14 uczestników, po trwającej blisko 40 godzin podróży, zostało wysadzonych na środku słonego jeziora - Salinas Grandes. W tym właśnie miejscu rozpocznie się nowy sezon programu „Agent”. Nim dowiedzą się, co się dalej wydarzy, spędzą czas na godzinnym oczekiwaniu. Gwiazdy będą miały okazję poobserwować się, zobaczyć jak reagują w dziwnych sytuacjach, ta wiedza będzie przydatna podczas trwania całego programu. Wreszcie przyjeżdża Kinga i zaczyna się pierwsze zadanie – prowadzenie auta z zawiązanymi oczami. Gdzie podczas tego zadania schowa się Agent , w samochodzie, a może będzie obserwował całą sytuację z boku?

Kolejne zadanie to test wiedzy o nich samych. Uczestnicy muszą zastanowić się jakie informacje o sobie przekazali innym i kto będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące ich? Życia prywatnego. To zadanie ma uzmysłowić uczestnikom jak ważny w tym programie jest przepływ informacji. Przegrani spędzą noc na jeziorze, w domu z bloków solnych w temperaturze -10 stopni.

To nie koniec ekstremalnych zadań. Kolejne wyzwanie to wyścig rowerowy na wysokości 4000 metrów. Kto pokona góry a kogo góry pokonają? Do kogo przyjedzie karetka, a kto przyjedzie na górę jako pierwszy.

Uczestnicy nie zapomnieli o tym , że zarabianie pieniędzy to tylko część ich obowiązków, druga, ważniejsza to obserwacja Agenta. Jeśli będą uważni, spostrzegawczy, jeśli dobrze wytypują zostaną w programie. Niestety osoba, która odpowie na najmniejszą liczbę pytań odpadnie z programu.