Agent - Gwiazdy

Odcinek 9

Agent - Gwiazdy

Agent - Gwiazdy
Agent - Gwiazdy

Dziewiąty odcinek programu „Agent – Gwiazdy” to rozgrywka w Denpasar – miasteczku w południowej części Bali.

Po ostatnich, trudnych momentach uczestnicy zjednoczą się i spróbują działać na korzyść grupy… lub takie tylko będą sprawiać wrażenie. W pierwszej konkurencji zadanie będzie wymagało od nich sprawności fizycznej i zarazem szybkiego myślenia. Podzieleni na trzy pary muszą zejść na dno oceanu i w tych niecodziennych warunkach wykazać się znajomością matematyki. Żadna z par nie może się pomylić, ponieważ wszystkie połączone wyniki z dna oceanu mają przełożyć się na wynik jednej osoby, która zostanie z Kingą na powierzchni.

Druga konkurencja rozgrywać się będzie w pałacu. Kinga pozostawi uczestników w jednej z sal w towarzystwie balijskich dzieci. Nie wiedząc, na czym dokładnie polega zadanie, grupa będzie próbowała porozumieć się z najmłodszymi. Czy intuicja podpowie im prawidłowo? A może rozwiązanie tej zagadki skutecznie uniemożliwi Agent?

Ostatnia konkurencja odcinka będzie wyjątkowa. Każdy dostanie możliwość porozmawiania z Agentem… a raczej z osobą, którą na niego typuje. Mając zmodulowany głos, uczestnicy pozostaną anonimowi. Będą mogli zadawać Agentowi pytania i być może złapią go na kłamstwie. To, ile uda im się wynieść z tego zadania, będzie zależało wyłącznie od nich samych.

Pod koniec odcinka postrach siać będzie czarny immunitet. Czy zostanie wykorzystany?

Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program.

Aktualności