Agent - Gwiazdy

Odcinek 8

Agent - Gwiazdy
Kinga Rusin
Kinga Rusin

W ósmym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy opuszczą krainę pól ryżowych i wrócą do nadmorskiej miejscowości Sanur.

Pierwsza konkurencja będzie wymagała bardzo dobrej komunikacji. Kinga poprosi, aby uczestnicy wybrali dwie najlepiej nurkujące osoby. Podzieleni na trzy dwuosobowe zespoły udadzą się nad morze. Jedna osoba pozostanie w hotelu, czekając na dalsze instrukcje. Duet nurkujący będzie musiał przyporządkować cechy charakteru do uczestników, a następnie na tabliczkach narysować coś, co określi uczestnika w taki sposób, by para na górze odgadła, o kogo chodzi. Następnie druga para będzie musiała odkryć, do kogo została przyporządkowana jaka cecha i przekazać informacje kolejnemu duetowi. Zadaniem trzeciej pary będzie znalezienie w okolicy rekwizytu, który przyporządkowany do danej cechy charakteru pozwoli osobie do tej pory odpoczywającej w hotelu rozwiązać zadanie i odgadnąć właściwą konfigurację cech i uczestników. Czy zadanie, w którym każdy ma szansę wprowadzić zamęt i zmylić pozostałych, może się w ogóle udać?

W drugiej konkurencji najważniejszy będzie zmysł obserwacji. Znana z poprzednich edycji programu gra polegająca na wymianie tajemniczych kopert to wirtuozeria niewerbalnych emocji. Każdy z uczestników dostanie jedną kopertę. Po kilku minutach obserwacji wzajemnych reakcji uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, z kim się nią wymienić. Każdy może dokonać tylko jednej wymiany. Czy w tej konkurencji uczestnicy będą zainteresowani zarobieniem wspólnych pieniędzy, czy może zdobyciem indywidualnych fantów?

Trzecie zadanie będzie wymagało sprawności fizycznej i umiejętności szybkiego poruszania się w miejskiej dżungli. Jeden z uczestników będzie musiał uciekać przed grupą i dotrzeć na metę jako pierwszy. Czy ten pościg zakończy się nieoczekiwanym zwrotem akcji? Może ktoś zmyli trop poszukujących?

Tak jak co tydzień, odcinek zakończy się testem z wiedzy o Agencie. Dowiemy się, komu udało się go przechytrzyć, a komu w natłoku informacji umknęły te prawdziwe.