Agent - Gwiazdy

Odcinek 7

Agent - Gwiazdy
Kinga Rusin
Kinga Rusin

W siódmym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy pozostają w balijskim Bedugul. Odcinek ten rozpocznie się nietypowo, gdyż każdy indywidualnie zostanie poproszony przez Kingę o obstawienie osoby, która jego zdaniem opuści program. Ten, kto zdobędzie najwięcej głosów współzawodników, otrzyma minusowy punkt w trakcie testu.

Następnie uczestnicy będą musieli podzielić się na dwie grupy. Jedna z grup uda się w tajemnicze miejsce – do opuszczonego resortu, gdzie ukryte zostały fanty. Każdy przemierzy teren opustoszałego ośrodka w poszukiwaniu zielonych, jakże wartościowych kopert. W jednej z nich ukryty jest immunitet, którego znalezienie zatrzyma czas konkurencji. Uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, czy poszukują pieniędzy dla grupy, czy jednak wybierają grę indywidualną i immunitet, który zatrzyma czas.

Czy grupa powracająca z opuszczonego resortu podzieli się prawdziwymi informacjami z pozostałymi uczestnikami?

Kolejne zadanie będzie wymagało koncentracji i świetnej pamięci. Podczas gry w popularne memory będzie trzeba m.in. zgadnąć, jak inni wyglądali w dzieciństwie. Czy w tym zadaniu Agent zmyli pozostałych?

W poprzednim odcinku przekonaliśmy się, że gra toczy się nie tylko za dnia. Podobnie będzie teraz – grupa druga będzie musiała odwiedzić opuszczony resort w blasku księżyca. Czy informacje, które otrzymali od swoich współzawodników, okażą się prawdziwe? Czy uda im się odnaleźć wartościowe fanty?

Tym razem osoba, która otrzymała najwięcej głosów od pozostałych, otrzyma jeden ujemny punkt w teście wiedzy o Agencie. Czy jeden punkt może diametralnie zmienić układ sił? I kto tym razem opuści program? Uczestników czekać będzie duże zaskoczenie.