Agent - Gwiazdy

Odcinek 7.

Agent - Gwiazdy

"Agent - Gwiazdy" - Damian Kordas
"Agent - Gwiazdy" - Damian Kordas

W siódmym odcinku programu uczestnicy "Agent - Gwiazdy" przenoszą się z Teneryfy na wyspę księżycowych krajobrazów – Lanzarote. Czy w nowym miejscu zdołają się zjednoczyć i podejmą działania na korzyść grupy?

Znajdująca się w południowej części wyspy Marina Rubicon jest jedną z najlepiej wyposażonych przystani. To tam właśnie odbędą się dwie pierwsze wodne konkurencje.

Najpierw uczestnicy będą musieli wskazać osobę, która według nich jest najbardziej cwana. Pozostali w parach będą ścigać się na flyboardach. Wytypowany obstawi, która osoba w danej parze wygra. Świetnie odnajdzie się w tej roli ktoś ze zmysłem hazardzisty, tym bardziej że do wygrania są duże pieniądze. Zwycięzcą zostanie ten, kto pokona wszystkich.

W kolejnym zadaniu ważny będzie czas. Uczestnicy będą mieli 14 minut, żeby jak najszybciej przejechać wyznaczoną trasę na skuterze wodnym. Konkurencja będzie wyzwaniem dla osób, które nie prowadzą pojazdów. Dodatkowym utrudnieniem będą wysokie, oceaniczne fale i kręta trasa. Kto wykaże się największą odwagą i zwinnością? Czy Agentowi uda się zniweczyć starania pozostałych i niezauważenie sabotować ich działania? Powodzenie zadania zależy od całej grupy.

Trzecia konkurencja obędzie się na przepięknej Playa de San Juan. Zweryfikuje ona, kto jest prawdomówny i gra na zasadach fair play, a kto idzie po trupach do celu. W skrzynkach rozlokowanych na plaży ukryte zostaną fanty. Do zdobycia będą nie tylko jokery i zielone immunitety, ale też nowość – po raz pierwszy w programie – czarny immunitet. Wyzeruje on wszystkie fanty użyte podczas testu przez pozostałych uczestników. Komu uda się go zdobyć?

Po tej konkurencji przebieg testu może całkowicie odwrócić szalę zwycięstwa. To nie wiedza i zdobyte informacje, a liczba wyłożonych fantów zadecyduje o wynikach.

Aktualności