Agent - Gwiazdy

Odcinek 2.

Agent - Gwiazdy

W drugim odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy wciąż przebywają na jednej z Wysp Kanaryjskich – Gran Canarii. Czekają ich trzy zadania.

"Agent - Gwiazdy"
"Agent - Gwiazdy"

Pierwsze to wodna sztafeta w Porcie Mogan. Będą musieli przepłynąć wpław niemal 100 metrów, aby zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Jednak to nie odległość okaże się największym problemem, a warunki panujące w zatoce. Wysokie oceaniczne fale i silny wiatr mogą pomieszać im szyki. Komu się uda w walce z żywiołem? Czy wszyscy sobie poradzą, czy ktoś będzie musiał się poddać?

W następnej konkurencji zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna z grup będzie musiała wejść na pokład łodzi podwodnej. Ci uczestnicy nie tylko będą mieli okazję poobserwować podwodny świat oceanu, ale przede wszystkim będą musieli zachować czujność, bo to od nich uzależnione zostanie powodzenie zadania. Czy wszyscy będą działać na korzyść reszty?

W kolejnym zadaniu uczestnicy przekonają się, że w tym programie nie ma miejsca na odpoczynek. Sami podzielą się na dwie grupy – jedni będą pracować rano, drudzy w nocy. Pierwsza grupa będzie musiała wykazać się zdolnością koncentracji, a druga spostrzegawczością i odwagą, ponieważ zadanie rozegra się w starej, opuszczonej rzeźni. Co wygra: lęk przed ciemnością czy ambicja i chęć wykonania zadania? Czy komuś uda się odnaleźć pieniądze… a może coś więcej?

Stara rzeźnia to nie koniec niespodzianek. Eliminacje na Placu Santa Ana zaskoczą wszystkich…