Agent - Gwiazdy

Odcinek 12

Agent - Gwiazdy
Kinga Rusin
Kinga Rusin

To ostatnia prosta drugiej edycji programu. W Argentynie po morderczych zadaniach w grze została już tylko trójka uczestników. Wśród nich jest Agent, który wciąż robi wszystko, by pokrzyżować innym plany.

W pierwszym zadaniu uczestnicy staną przed ekstremalnym wyborem. Czekają na nich indywidualne zadania, m.in. pogrzebanie żywcem pod ziemią. Do puli wpadnie aż 10 000 zł, jeśli 2 osoby wykonają swoje zadanie, a jedna odmówi. Uczestnicy nie mają ze sobą kontaktu i mogą jedynie przypuszczać, jaką decyzję podejmą pozostali. Czy zdążyli poznać się na tyle dobrze, żeby przewidzieć kroki innych? Czy odpowiednia strategia i przełamanie własnych lęków pozwoli im zdobyć pieniądze?

W ostatniej rozgrywce rozwiązana zostanie także zagadka, do czego służyły skrupulatnie zbierane od początku programu klucze. Trzy pudełka zamknięte na kłódki otworzyć mogą tylko klucze z zaszyfrowanymi imionami finalistów. W pudełkach znajdują się informacje o pytaniach na finałowym teście. Ta osoba, która ma klucze pasujące do kłódek, uzyska dostęp do informacji.

Na teście wiedzy o Agencie w tym odcinku z pewnością przyda się wiedza z całego programu. Ostatnie zadanie pomoże uczestnikom odświeżyć pamięć. Ze zbioru rekwizytów symbolizujących poszczególne konkurencje będą musieli wybrać odpowiednie i ułożyć w kolejności od pierwszego zadania w programie. To ostatnia szansa na dołożenie pieniędzy do puli, która już za moment trafi do zwycięzcy. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki.

Finałowy test wiedzy o Agencie wyłoni zwycięzcę programu. Kto okazał się najlepszym obserwatorem i strategiem? Kim jest Agent?

Premiera nowego odcinka 9 maja o 21.30 w TVN.

Wielki finał drugiej edycji programu "Agent – Gwiazdy" we wtorek, 16 maja.