Agent - Gwiazdy

Odcinek 11.

Agent - Gwiazdy
Czekając na posiłek - Angelika, Maria i Damian / 11. odcinek programu "Agent"
Czekając na posiłek - Angelika, Maria i Damian / 11. odcinek programu "Agent"

W jedenastym odcinku "Agent - Gwiazdy" pozostali już tylko najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy być może znają odpowiedź na pytanie: Kto jest Agentem? W tym odcinku czekają na nich jak zwykle trzy zadania.

Dwa z nich odbędą się w gospodarstwie agroturystycznym w pięknej miejscowości Casillas del Ángel. Tym razem Kinga Rusin nie będzie czekała na uczestników z kolejnym wyzwaniem, a ze smaczną niespodzianką. Wszyscy zasiądą przy stole do wspólnego posiłku. Obiad będzie nie tylko okazją do polepszenia atmosfery, ale także do zarobienia pieniędzy. Czy zaistniałe okoliczności będą sprzyjać działaniom Agenta, czy może je utrudnią?

Po sytym obiedzie czas na odpoczynek. Uczestnicy położą się na hamakach, trzymając w dłoni kulę wypełnioną wodą. Wygra osoba, która najdłużej wytrzyma w niewygodnej pozycji. Druga konkurencja zweryfikuje, kto jest najbardziej wytrzymały. Stawka jest wysoka - nagrodą jest zielony immunitet.

Ostatnie zadanie odbędzie się w malowniczym regionie La Oliva. Wytypowana przez Kingę Rusin osoba obstawi pieniądze ze wspólnej puli, a pozostali podzielą się na dwie grupy. Za pomocą dostępnych przyrządów i gadżetów będą musieli przekazać hasło osobie obstawiającej gotówkę. Czy uczestnicy dobrze się dobiorą? Kto wykona swoje zadanie rzetelnie, a kto będzie przeszkadzał? Zegar tyka. Czy Agentowi uda się przekreślić szanse na wygraną?

Jak co tydzień jedna osoba opuści program i wróci do Polski.