Agent - Gwiazdy

Odcinek 11

Agent - Gwiazdy
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Świerczewski
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Świerczewski

Jedenasty odcinek programu „Agent – Gwiazdy” to zmagania najbardziej wytrwałych uczestników trzeciej edycji. To właśnie oni są najbliżej odpowiedzi na kluczowe pytanie – kto jest Agentem? Na tym etapie gry widać także, że każdy z nich stara się działać samodzielnie. Nikomu nie można ufać.

Pierwsze zadanie zaskoczy grupę pobudką skoro świt. Wszyscy zostaną przetransportowani do podnóża wulkanu, a następnie rozpoczną trudną i niebezpieczną wspinaczkę. Po żmudnej wędrówce czekać na nich będzie koperta z dalszymi instrukcjami. Kto uda się na poszukiwanie wartościowych fantów? Czy Agent zdoła wprowadzić zamęt?

Podczas drugiej konkurencji powrócą wspomnienia z pierwszych chwil w programie, gdy zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Teraz zadaniem uczestników będzie odtworzenie pozycji, które wówczas przyjęli – zarówno własnych, jak i tych, którzy już odpadli – w specjalnym pomieszczeniu z zamontowanymi kamerami.

Na koniec czeka ich wizyta w świątyni z wieloma schodami. Zadanie polegać będzie na ustaleniu wspólnej jednostki miary i zmierzeniu za pomocą sznurka odległości schodów w dwóch grupach – jedna grupa mierzyć będzie od góry, druga zaś od dołu. Czy to zadanie może się powieść mimo gry prowadzonej przez Agenta?

Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program i wróci do Polski.