Agent - Gwiazdy

Michał Mikołajczak

Agent - Gwiazdy

Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2011 roku. Obecnie aktor TWybierzeatru Współczesnego w Warszawie. Gościnnie występuje na deskach Teatru STU w Krakowie.

Na deskach teatru debiutował 6 listopada 2011 roku w Teatrze STU w Krakowie grając tytułową rolę w spektaklu Hamlet Wiliama Szekspira w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Potem wziął udział w projekcie Wyspiański. Wędrowanie. W historii teatru polskiego nie wystawiono nigdy dotąd Wesela, Wyzwolenia, Akropolis jako całościowego przedsięwzięcia. Żaden teatr nie wystawił po kolei tych trzech tytułów. W Teatrze STU można go także zobaczyć w roli Mikołaja Stawrogina w obsypanym nagrodami spektaklu Biesy na podstawie dzieła Fiodora Dostojewskiego.

Od 2012 roku jest aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie, gdzie zagrał min. Hrabiego Fantazego Dafnickiego w dramacie Juliusza Słowackiego w reżyserii Macieja Englerta.

Na małym ekranie debiutował w 2005 roku w etiudzie szkolnej pt. Transwestyta wyreżyserowanej przez Mariko Sagę. Następnie występował gościnnie w serialach, m.in. Ludzie Chudego (2011), Ojciec Mateusz (2013) i Czas honoru. Powstanie (2014). Największą popularność przyniosła mu rola adwokata Bartka Janowskiego, asystenta głównej bohaterki serialu Prawo Agaty oraz Darka w Na wspólnej. Potem grał w kilku filmach, m.in. Światło (2011), oraz Miasto 44 Jana Komasy, gdzie wcielił się w rolę Aleksandra.

Gra w piłkę nożną w drużynie TVN oraz w Reprezentacji Artystów Polskich.

Zobacz najmocniejsze fragmenty z czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!

Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Pozostałe wiadomości