Maria Sadowska w Agent - Gwiazdy: Najlepsze momenty i materiały dodatkowe

Maria Sadowska o Agencie: "Jedna z trudniejszych rzeczy, jakie w życiu robiłam"

Maria Sadowska była Agentem w 4. edycji "Agent - Gwiazdy". Reżyserka odkrywa kulisy reality show. Obejrzyjcie materiały dodatkowe oraz jej najlepsze momenty w programie.

Maria Sadowska Agentem w 4. edycji programu "Agent – Gwiazdy"
Od 1. odcinka programu "Agent - Gwiazdy" widzowie i uczestnicy starali się odpowiedzieć na pytanie: Kto jest Agentem? Tożsamość Agenta poznaliśmy jednak dopiero w finałowym odcinku - to Maria Sadowska. Damian Kordas wygrał 4. edycję "Agent – Gwiazdy", pokonał Michała Koterskiego.
Na Wyspach Kanaryjskich Kinga Rusin nadzorowała wykonywanie zadań, które wymagały siły, odwagi, sprytu i wytrwałości. Gra była wyczerpująca fizycznie i psychicznie. Konkurencje były różnorodne i zaskakujące, m.in.: walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, łapanie równowagi na flyboardach, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami i spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym.
Najlepsze momenty Marii Sadowskiej w programie Agent - Gwiazdy
Najlepsze momenty Marii Sadowskiej w programie Agent - Gwiazdy
Metody działania i skuteczność Agenta
Maria Sadowska wyznała: "Miałam bardzo utrudnione zadanie". W "Agent -Gwiazdy" m.in. Damian Kordas i Viola Kołakowska skutecznie uniemożliwiali jej realizację celów. Czasami Agentowi udawało się uśpić czujność uczestników i wykonać swoje plany.
W finałowym odcinku ujawniono metody działania Agenta. Maria Sadowska bardzo skutecznie utrudniała uczestnikom wykonywanie konkurencji, stracili około 60 tysięcy złotych. Co istotne, jako Agent, zarobiła najwięcej pieniędzy dla grupy w historii polskiej wersji reality show.
Kto najbardziej utrudniał Marii Sadowskiej bycie Agentem?
Kto najbardziej utrudniał Marii Sadowskiej bycie Agentem?
Maria Sadowska odkrywa kulisy "Agent - Gwiazdy"
Maria Sadowska bardzo często podczas wykonywania zadań musiała improwizować, jednak nie zawsze wszystko szło zgodnie z planem. Starała się przewidzieć zachowanie pozostałych uczestników reality show, ale nie brakowało zaskakujących sytuacji i zwrotów akcji. Reżyserka wyznała, że nie było zadania, którego bała się wykonać.
Maria Sadowska o Agent - Gwiazdy: "Sytuacje i zadania mnie zaskakiwały"
Maria Sadowska o Agent - Gwiazdy: "Sytuacje i zadania mnie zaskakiwały"
Jak działał Agent? Obejrzyjcie fragmenty z finału "Agent - Gwiazdy":
Maria Sadowska Agentem 4. edycji programu!
Maria Sadowska Agentem 4. edycji programu!
wideo 2/10

Źródło zdjęcia głównego: TVN