Maciej Myszkowski

Maciej Myszkowski, urodzony 28 października 1973 roku w Warszawie, zodiakalny skorpion.
Idąc w ślady ojca Włodzimierza Myszkowskiego swoją zawodową karierę także związał z architekturą. Pracę dyplomową, pod kierunkiem Stefana Kuryłowicza, obronił w 1997 roku na Politechnice Warszawskiej. Od 2004 roku jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP. Od 2005 roku prowadzi autorską pracownię projektową MC2 Architektura Maciej Myszkowski.
Autor i współautor wielu projektów; biurowców, budynków użyteczności publicznej, domów a także projektów wnętrz fitness clubów i restauracji. Inspiruje go detal – niestandardowe projekty wnętrz oraz mebli.
Prywatnie od 2000 roku mąż Justyny Steczkowskiej i ojciec trójki dzieci – Leona, Stasia i Heleny. Po wygranej w 1993 roku w konkursie Twarz Roku rozpoczął przygodę z modą. Szybko został jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich modeli i twarzą wielu prestiżowych marek.
W 2011 roku pokonał chorobę nowotworową. Od tego czasu angażuje się w propagowanie zdrowego stylu życia, szczególnie wśród mężczyzn po czterdziestce. Wolne chwile poświęca różnorodnym pasjom i lekturze.
Zobacz najmocniejsze fragmenty z czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!