Agent - Gwiazdy

Julia Wróblewska

Agent - Gwiazdy

Julia Wróblewska urodziła się 18 października 1998 roku. Mieszka w Warszawie, gdzie ukończyła liceum. Ma młodszą siostrę Oliwię.

Zadebiutowała u boku Macieja Zakościelnego, Agnieszki Dygant oraz Agnieszki Grochowskiej w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego pt. Tylko mnie kochaj, w której zagrała jedną z głównych ról – Michalinę. Rola ta przyniosła jej dużą sławę.

Później posypały się kolejne propozycje. Gościnnie zagrała w serialach Rodzina zastępcza plus oraz Magda M. Mogliśmy oglądać ją również w produkcji kryminalnej Determinator, w której zagrała u boku Roberta Gonery. Od 2007 wciela się w postać Zosi Warakomskiej w serialu M jak Miłość.

Pojawiła się także w zupełnie nowatorskiej produkcji TVN-u, Naznaczony, w której zagrała córkę Piotra Adamczyka i Anny Dereszowskiej. Z Piotrem Adamczykiem spotkała się również na planie filmu Och Karol 2. Jesienią 2012 roku mogliśmy oglądać ją na dużym ekranie w świątecznej produkcji TVN-u – Listy do M w roli Tosi, w drużynie z Agnieszką Wagner i Wojciechem Malajkatem.

Wraz z Mają Ostaszewską, Robertem Gonerą oraz Maćkiem Musiałem zagrała w filmie krótkometrażowym Dom na końcu drogi, który został wystawiony na Festiwalu Filmów w Gdyni. Wraz z Maciejem Stuhrem zagrała w filmie krótkometrażowym Vocuus, wcielając się w główną bohaterkę Martę. Film został wyświetlony m.in. na Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Pod koniec 2012 roku w kinach pojawił się film Piąta pora roku, w którym Julka zagrała u boku Ewy Wiśniewskiej i Mariana Dziędziela. W 2015 i 2017 pojawiły się kontynuacje kultowego polskiego filmu Listy do M. Julia zagrała we wszystkich trzech częściach.

Próbowała swoich sił także w świecie mody. W latach 2006–2008 brała udział w sesjach zdjęciowych do katalogu odzieżowego dla dzieci COCCOBELLO. Następnie była ambasadorem firmy odzieżowej dla dzieci KinderZone–DOMINKA. Wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych do katalogów firmy. Wystąpiła również na pokazie mody Evy Minge, prezentując stroje z kolekcji Eva Minge Young. W 2017 podjęła współpracę z firmą odzieżową TUTUPrincess.

Rok 2015 rozpoczęła intensywnymi treningami do nowego show Polsatu – CelebritySplash. Jako jedna z 24 uczestników zmierzyła się w niezwykle trudnej dyscyplinie sportowej – skokach do wody – i dotarła aż do półfinału.

W 2016 wzięła udział w piątej edycji programu Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami, w którym dotarła do półfinału. Jej partnerem był tancerz Jan Kliment.

Pomimo wielu godzin spędzonych na planie Julka ma czas na rozwijanie hobby: jazdę na rolkach i łyżwach oraz taniec i naukę języka hiszpańskiego. W przyszłości planuje studiować iberystykę i wyjechać do Hiszpanii.

Zobacz najmocniejsze fragmenty z czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!

Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Pozostałe wiadomości