Julia Wróblewska

agent_7
agent_7

Julia Wróblewska urodziła się 18 października 1998 roku. Mieszka w Warszawie, gdzie ukończyła liceum. Ma młodszą siostrę Oliwię.

Zadebiutowała u boku Macieja Zakościelnego, Agnieszki Dygant oraz Agnieszki Grochowskiej w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego pt. Tylko mnie kochaj, w której zagrała jedną z głównych ról – Michalinę. Rola ta przyniosła jej dużą sławę.

Później posypały się kolejne propozycje. Gościnnie zagrała w serialach Rodzina zastępcza plus oraz Magda M. Mogliśmy oglądać ją również w produkcji kryminalnej Determinator, w której zagrała u boku Roberta Gonery. Od 2007 wciela się w postać Zosi Warakomskiej w serialu M jak Miłość.

Pojawiła się także w zupełnie nowatorskiej produkcji TVN-u, Naznaczony, w której zagrała córkę Piotra Adamczyka i Anny Dereszowskiej. Z Piotrem Adamczykiem spotkała się również na planie filmu Och Karol 2. Jesienią 2012 roku mogliśmy oglądać ją na dużym ekranie w świątecznej produkcji TVN-u – Listy do M w roli Tosi, w drużynie z Agnieszką Wagner i Wojciechem Malajkatem.

Wraz z Mają Ostaszewską, Robertem Gonerą oraz Maćkiem Musiałem zagrała w filmie krótkometrażowym Dom na końcu drogi, który został wystawiony na Festiwalu Filmów w Gdyni. Wraz z Maciejem Stuhrem zagrała w filmie krótkometrażowym Vocuus, wcielając się w główną bohaterkę Martę. Film został wyświetlony m.in. na Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Pod koniec 2012 roku w kinach pojawił się film Piąta pora roku, w którym Julka zagrała u boku Ewy Wiśniewskiej i Mariana Dziędziela. W 2015 i 2017 pojawiły się kontynuacje kultowego polskiego filmu Listy do M. Julia zagrała we wszystkich trzech częściach.

Próbowała swoich sił także w świecie mody. W latach 2006–2008 brała udział w sesjach zdjęciowych do katalogu odzieżowego dla dzieci COCCOBELLO. Następnie była ambasadorem firmy odzieżowej dla dzieci KinderZone–DOMINKA. Wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych do katalogów firmy. Wystąpiła również na pokazie mody Evy Minge, prezentując stroje z kolekcji Eva Minge Young. W 2017 podjęła współpracę z firmą odzieżową TUTUPrincess.

Rok 2015 rozpoczęła intensywnymi treningami do nowego show Polsatu – CelebritySplash. Jako jedna z 24 uczestników zmierzyła się w niezwykle trudnej dyscyplinie sportowej – skokach do wody – i dotarła aż do półfinału.

W 2016 wzięła udział w piątej edycji programu Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami, w którym dotarła do półfinału. Jej partnerem był tancerz Jan Kliment.

Pomimo wielu godzin spędzonych na planie Julka ma czas na rozwijanie hobby: jazdę na rolkach i łyżwach oraz taniec i naukę języka hiszpańskiego. W przyszłości planuje studiować iberystykę i wyjechać do Hiszpanii.

Zobacz najmocniejsze fragmenty z czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!

Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!