Anna Skura

Anna Skura - urodzona 3 kwietnia 1985 roku w Olsztynie.

W sieci znana jest swoim czytelnikom jako autorka bloga WhatAnnaWears i podróżniczka. W Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2015 roku została określona jako „osobowość skazana na sukces”.

Jej domem jest cały świat, najwięcej czasu spędza na egzotycznym i mistycznym Bali, które nazywa Domem. Razem z mężem podróżnikiem, Markiem Warmuzem organizują wyjazdy przygodowe po całym świecie.

Jej blog dziś jako lifestylowy portal pełen porad o podróżowaniu i zdrowym stylu życia był także związany wcześniej z modą. Ania pracowała jako asystentka projektantki, a potem jako PR-owiec w internetowym sklepie modowym. Ukończyła fotografię na ASP.

Jako że wyzwanie to jej drugie imię, stale podnosi sobie poprzeczkę w realizowaniu co raz to śmielszych przygód. Jako jedyna Polka wzięła udział w gambijskim półmaratonie, którego była ambasadorką. Biegła również w maratonie w Marakeszu oraz w biegu na 50 km w Nowym Jorku. Niedawno odbyła 110km trekking przez północną Szwecję. Przebiegła już maratony na 4 kontynentach, a od kilku lat z powodzeniem realizuje swoją pasję do wysokich gór. Marzy o Koronie Ziemi. W 2016 r. zdobyła najwyższy szczyt Afryki, Kilimandżaro. Na swoim koncie ma także szczyt Mont Blanc, a gdzieś między życiem na Bali i kręceniem programu Agent – Gwiazdy 3 wyruszyła na wyprawę na najwyższy szczyt Ameryki Południowej - Acancague. Spytacie o Mount Everest? Nic nie jest zbyt śmiałe aby nie znalazło się na Ani „to do list”.

Jest ambasadorką wielu marek, m.in. Triumph, FUZETea, NEONAIL, Nivea.

Zobacz, najmocniejsze fragmenty z czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!

Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!