Anna Lucińska

Karierę rozpoczęła od modelingu w wieku zaledwie 17 lat. Jej naturalna uroda i entuzjastyczne podejście do życiowych wyzwań zagwarantowały jej kontrakty na całym świecie, m.in. w Szanghaju, Monachium i Barcelonie. W pewnym momencie sukcesy w branży modowej przestały być wystarczające. W poszukiwaniu nowych zawodowych wyzwań, kierując się życiową ambicją, odkryła swoją największą pasję – aktorstwo i pracę przed kamerą. Od lat nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zawodzie i rozwija warsztat aktorski w akademiach w kraju i za granicą. Jest absolwentką prestiżowych uczelni i kursów takich jak: Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivana Chubbuck Acting Studio w Hollywood. Lekcje amerykańskiego akcentu brała u Claire Corff w jej Corff Voice Studio. W Polsce od 2015 roku uczęszczała na zajęcia z teatru improwizacji.
Zagrała zarówno w rodzimych, jak i zagranicznych produkcjach, jak chociażby: CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas czy w filmie fabularnym Theft by Deception. Szersza publiczność kojarzyć ją może z serialu Malanowski i Partnerzy, w którym zaskarbiła sobie sympatię widzów jako detektyw Anna Wilk lub z serialu Na dobre i na złe, w którym występuje jako pielęgniarka Anna Styczeń. W swoim serialowym dorobku ma również role w Pierwszej Miłości, Przyjaciółkach, Apetycie na życie czy Plebanii. Pojawiała się również na dużym ekranie, m.in. w filmach Wkręceni , Sługi Boże i Po Prostu Przyjaźń.
W lutym 2017 roku została gospodynią porannego programu TVP - Dzień Dobry Polsko. Następnie przeszła do TVN Style, gdzie od razu dostała 2 programy. Pierwszy ruszył jesienią 2017 Pojedynek na modę, a od wiosny 2018 poprowadzi program Zaskocz mnie- program o niespodziankach z miłości. Również od wiosny 2018 będzie można oglądać jej zmagania na stacji TVN w programie Agent Gwiazdy 3.
Pracuje również jako konferansjerka – prowadziła wiele eventów, m.in. Festiwal Camer Image czy konferencje dla różnych firm oraz klientów.
Chwile wolne od zawodowych zobowiązań poświęca głównie na podróżowanie i...jedzenie. Jest wielką miłośniczką dziobaków, psów oraz właścicielką boston teriera o imieniu Gwiazda. Od trzech lat pracuje nad praktycznym rozwojem osobistym, angażując się w inicjatywy edukacyjne oraz coachingowe.
Zobacz, najmocniejsze fragmenty z czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!
Najmocniejsze fragmenty czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy"!