Uczestnicy Agent-Gwiazdy na imprezie u Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko zaprosiła znajomych z Agenta na parapetówkę. Uczestnicy show TVN przyjaźnią się ze sobą po zakończeniu programu.

Agentowa impreza u Karoliny Ferenstein-Kraśko
Uczestnicy 3. sezonu "Agent-Gwiazdy" spotkali się z wyjątkowej okazji. Karolina Ferenstein-Kraśko zorganizowała parapetówkę, na którą zaprosiła znajomych z show TVN. Wśród gości pojawili się: Ilona Ostrowska, Anna Skura, Anna Lucińska, Michał Mikołajczak, Tomasz Ciachorowski, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski. Wszyscy obecni zaprzyjaźnili się ze sobą podczas udziału w reality show.
Impreza odbyła się w środku tygodnia, wszyscy bawili się doskonale o czym poinformowała gospodyni. Wrzuciła na Instagram zdjęcia z koleżankami i kolegami z "Agenta".
No nie było dzisiaj łatwo wstać, tak się kończą spontaniczne imprezki w ciągu tygodnia... już nie te lata – napisała Karolina Ferenstein-Kraśko.
Ilona Ostrowska również pokazała zdjęcie z imprezy:
Mizdrzymy się szczerzymy, ponieważ mamy przed sobą lampę/prezent, która sprawia, że jesteśmy jeszcze piękniejsi. Parapetówa u Maliny z Agentami. Yeah. #agentgwiazdy #moikochani #love - wyznała.
Fotki opublikował także Tomasz Ciachorowski, w poście wyraził sympatię do ekipy z "Agent-Gwiazdy":
To już ponad dwa lata od naszego powrotu z "Agenta". A my wciąż udajemy, że nie mamy siebie dość. Co ta gra robi z ludźmi... Parapetówka u Maliny! Pozdrawiamy resztę Agenciaków! – napisał aktor.
Nie ma to jak Agentowa rodzina! 2 lata minęły, a my wciąż się lubimy i się widzimy ;) #family4life #agentgwiazdy #agent #tvshow #tv #tvprogram #fun #friends #goodtimes – napisała Anna Lucińska.
"Agent-Gwiazdy 3"
Trzeci sezon "Agent-Gwiazdy" miał premierę w TVN wiosną 2018 roku. Program prowadziła Kinga Rusin.W finale spotkali się Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska oraz Michał Mikołajczak, który został zwycięzcą 3. edycji show.
Agentem była Ilona Ostrowska, skutecznie utrudniała pozostałym uczestnikom wykonywanie zadań w programie.
W reality show wzięli udział także: Anna Skura, Anna Lucińska, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Peja, Tomasz Ciachorowski, Beniamin Andrzejewski, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski, Jan Kuroń i Victor Borsuk.
Zobacz wideo:
Michał Mikołajczak zwycięzcą trzeciej edycji "Agent - Gwiazdy"!
Michał Mikołajczak zwycięzcą trzeciej edycji "Agent - Gwiazdy"!

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia