Perfect Picture

"Perfect Picture" - poznajcie uczestników show!

Perfect Picture

Już 7 października na antenie TVN 7 zadebiutuje nowy program "Perfect Picture", w którym ośmiu wyjątkowych uczestników, znanych ze świata showbiznesu, stanie przed zadaniem wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru. Uchwycenie idealnego ujęcia będzie wymagało wielu wyrzeczeń, wielokrotnie pracy w trudnych warunkach, a czasem też wyjścia poza własną strefę komfortu. Poznajcie śmiałków, którzy podjęli się tego wyzwania!

EMISJA: OD 7 PAŹDZIERNIKA, W PIĄTKI, GODZ. 19:30 W TVN7!

Łukasz Zagrobelny

Łukasz Zagrobelny – wokalista obchodzący w tym roku 15-lecie solowej działalności artystycznej. Ma na koncie cztery płyty i tysiące godzin spędzonych w trasach koncertowych. Laureat wielu nagród, m.in. Superjedynki, Eska Music Awards, nominowany do Fryderyka za najlepszy debiut. Drugą miłością Łukasza jest musical, w którym występuje od ponad 20 lat. Zagrał w kilkunastu tytułach, w tym główne role m.in. w słynnym Notre Dame de Paris, Les Miserables, Jesus Christ Superstar, czy Doktorze Żywago.

Ada Fijał

Ada Fijał - aktorka i osobowość medialna, na co dzień występująca w serialach telewizyjnych oraz w teatrze. Od jakiegoś czasu produkuje też własny serial na Instagramie. Jej pierwszy kierunek studiów, ukończony przed krakowską Akademią Sztuk Teatralnych, pozwala na profesjonalną ocenę zdjęć... rentgenowskich, jako że zawodu jest również lekarzem stomatologiem!

Ernest Musiał

Ernest Musiał - aktor, od miesiąca świeżo upieczony tata. Uczestnik i zarazem półfinalista drugiej edycji Ameryka Express. Ernest, to człowiek orkiestra! Kocha adrenalinę i nowe wyzwania. Pracuje również jako konferansjer, wodzirej oraz DJ. Mała ciekawostka - z zamiłowania budowlaniec, wykończy każde mieszkanie! Prężnie działa jako influencer.

Katarzyna Dziurska

Katarzyna Dziurska – Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness oraz wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Aktualnie przygotowująca się do debiutanckiej, zawodowej walki bokserskiej. Sportswoman, trenerka personalna, trenerka fitness, motywatorka i pasjonatka zdrowego stylu życia, osobowość medialna. Autorka książek "'Moje życie z hashimoto i SIBO" i "SIBO- jak z nim żyć? Jak je leczyć?"

Mariusz Jakubowski

Mariusz Jakubowski - model, pracował dla wielu marek w Polsce, pojawił się także w kilku prestiżowych magazynach modowych. W trakcie studiów zajmował się badaniami nad procesem fermentacji napoju kombucha, co doprowadziło do licznych publikacji i wizyt w Stanach Zjednoczonych. Próbował swych sił w programie Top Model (sezon 9). Od tego czasu zajmuje się modelingiem, który próbuje połączyć z rozwojem naukowym.

Laura Breszka

Laura Breszka - aktorka (Na Wspólnej, Tajemnica zawodowa), lektorka, ma swoje studio, nagrała niezliczoną ilość audiobooków i reklam. Współpomysłodawca serialu "Mamy to" dla TVN 7 i Player.pl. Równocześnie mama, wolny duch, psycholog hobbysta, interesuje się kryminologia, pracą z energią, emocjami kierującymi wyborami ludzi.

Matteo Brunetti

Matteo Brunetti - Rzymianin, który po udanym występie w finale programu „MasterChef” na dłużej zadomowił się w Polsce. Twórca internetowy promujący włoską kuchnię i styl życia. Częsty gość programów lifestylowych i audycji radiowych oraz autor dynamicznej i lekko zabawnej formuły przepisów w social mediach. Autor video podcastów na platformie YouTube. Włoski temperament i polskie serce na talerzu.

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh - modelka i influencerka, znana również z programu "Top Model". Od niedawna świeżo upieczona mama 9 miesięcznej Liyi.

Pozostałe wiadomości