Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:30

Klucz do koszmaru

N
135min

Caroline Ellis (Kate Hudson), pracownica hospicjum, której marzeniem jest nauka w szkole pielęgniarskiej, podejmuje pracę w Terrebonne Parish - podupadającej plantacji położonej w delcie rzeki Mississippi. By ułatwić opiekę nad sparaliżowanym i prawie niemym Benem Devereaux, jego żona - Violet - powierza dziewczynie klucz otwierający każde drzwi w posiadłości. Życie Caroline zmieni się, gdy odkryje tajemniczy pokój ukryty do tej pory za regałem z książkami. Okazuje się, że pracodawcy mają mroczne sekrety, a ludowe wierzenia zaczynają przybierać realne kształty, stając się śmiertelnie niebezpieczną rzeczywistością.

Teraz
02:45

Największe polskie katastrofy

Ta dokumentalna seria to zbiór rzetelnych informacji o przyczynach tragedii minionych lat, ich przebiegu oraz skutkach. W pierwszym sezonie przyjrzymy się ośmiu tragicznym wydarzeniom, w tym historii promu „Heweliusz”, który 13 stycznia 1993 roku zatonął niedługo po wyjściu z portu Świnoujście, kulisom zawalenia się hali podczas katowickich targów w 2006 roku, pożarowi rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach czy tragedii w kopalni Halemba, gdzie w śmiertelnej pułapce pod ziemią zginęły 23 osoby. Odtworzymy przebieg tych tragicznych wydarzeń minuta po minucie, dotrzemy do niepublikowanych wcześniej, poruszających zeznań świadków i z pomocą ekspertów przeanalizujemy przyczyny tych śmiertelnych katastrof. Dokument uzupełnią unikalne, archiwalne zdjęcia i oryginalne nagłówki gazet z tamtych lat.

2 maja 1994 roku był kolejnym czarnym dniem w historii Polski. Autobus PKS Autosan wjechał w przydrożne drzewo 500 metrów przed przystankiem końcowym. Zginęło ponad 30 pasażerów, przeszło 40 zostało rannych. Dlaczego doszło do tej tragedii? Czy można było jej zapobiec? W weekend majowy 1994 roku ze wsi Zawory do Gdańska wyruszył Autobus PKS Autosan. Na trasie panował nieprzeciętny ruch. Na przystankach czekały tłumy, które domagały się wejścia do autobusu - mimo już panującego tam tłoku. Kierowca pod naciskiem pasażerów pozwolił im jechać. Kilkanaście minut później, około pięćset metrów przed przystankiem końcowym, autobus uderzył w przydrożne drzewo, które wbiło się na kilka metrów w głąb pojazdu. Zginęły trzydzieści dwie osoby, a kilkadziesiąt innych zostało ciężko rannych. W szóstym odcinku „Największych polskich katastrof” pasażerowie, którym udało się przeżyć, odtworzą dramatyczny przebieg wydarzeń feralnego dnia. Osoby, które straciły bliskich oraz ratownicy opowiedzą o poszukiwaniach rannych i traumie, a eksperci przeanalizują przyczyny najtragiczniejszego wypadku autobusowego w historii Polski.

Teraz
03:50
Teraz
04:10

Zamieszkać na plaży

25min

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Tom i Anne szukają większego domu na wakacje, który może dzielić z rodziną w Long Beach Township w stanie New Jersey. Uwielbiają miasto za spokojne dzielnice i nie mogą się doczekać, aby doświadczyć wszystkiego, co wyspa ma do zaoferowania. Ona chce domu ze wspaniałymi widokami na wodę, podczas gdy on marzy o możliwości łowienia ryb jak najbliżej domu.

Teraz
04:35

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Brandon jest właścicielem domu z 1817 roku. Wnętrza to w całości oryginalny kamień. Brendon praktycznie nic nie zmieniał, poza wniesieniem swoich mebli. Potrzebuje jednak pomocy z kuchnią. Do tej pory nie poświęcano jej zbyt wiele uwagi, dość znacznie odstaje od pozostałej części domu.

Teraz
05:00

Jak to jest zrobione S10

25min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Teraz
05:25

Kto was tak urządził

25min
Teraz
05:50
Teraz
06:05

Wyluzuj, Scooby Doo!

25min

Po ukończeniu liceum, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wraz ze Scooby-Doo wyruszają w podróż Wehikułem Tajemnic w pogoni za przygodą. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wieloma potworami i upiorami.

Teraz
06:30

Wyluzuj, Scooby Doo!

30min

Po ukończeniu liceum, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wraz ze Scooby-Doo wyruszają w podróż Wehikułem Tajemnic w pogoni za przygodą. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wieloma potworami i upiorami.

Teraz
07:00

Kuchenne rewolucje

W Prudniku, na terenie zrewitalizowanych koszar wojskowych, w stylowym budynku z czerwonej cegły znajduje się restauracja o dość intrygującej nazwie „Ukradli talerze”. Otworzyło ją dwóch przyjaciół, Kamil i Daniel. Żaden z nich nie był zawodowym kucharzem, ale obaj pragnęli odmiany w życiu zawodowym. Kamil był zmęczony pracą urzędnika odpowiadającego za projekty unijne, a Daniel porzucił pracę kierowcy. Z pasji do gotowania otworzyli niewielki lokal w Nysie. Był jednak tak mały, że zabrakło w nim miejsca na zmywak. Swoje dania podawali na jednorazowych, jadalnych talerzach z otrębów. Gościom się to spodobało, a oni swoją restaurację nazwali „Ukradli talerze”. Sukcesem okazał się także catering dietetyczny, który zamawiała spora liczba osób z Prudnika. Ponieważ ich niewielki lokal w Nysie miał ograniczone możliwości, podjęto decyzję o otwarciu drugiej, tym razem dużej restauracji „Ukradli talerze” w Prudniku. Codziennie pojawiało się tam nowe menu z innymi daniami, w którym stałe były tylko kategorie takie jak danie tradycyjne, danie wege, danie fish oraz danie fit. Lokal okazał się jednak porażką. Koszty utrzymania wynosiły kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Z tego powodu restauracja została zamknięta na kilka miesięcy. Kamilowi i Danielowi trudno było pogodzić się z porażką. Po krótkiej przerwie ponownie otworzyli „Ukradli talerze”. Niestety nadal nikt tu nie zaglądał. Zdesperowani właściciele na pomoc wezwali Magdę Gessler.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Co za tydzień

Teraz
12:10

Ugotowani w parach

“Ugotowani” to dobrze znany widzom format, w którym uczestnicy rywalizują, przygotowując kolejno trzydaniowa kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. Po latach kulinarne show powróci na antenę w nowej odsłonie. Tym razem udział w nim wezmą pary. W każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. “Ugotowani w parach” zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety.

“Ugotowani w parach” przemierzają całą Polskę w poszukiwaniu najzdolniejszych kulinarnie i najbardziej gościnnych duetów. W pierwszym odcinku kamery programu odwiedzą Warszawę. Na trzech kolacjach spotkają się tu trzy z pozoru kompletnie różne pary – łączy ich jednak miłość do jedzenia. Oprócz spektakularnych dań, na warszawiaków czekają także nieszablonowe atrakcje, które będą okazją do integracji i poznania się lepiej. Dzięki rytmom i smakom rodem z Kuby, atmosfera będzie naprawdę gorąca!

Teraz
13:15

Billy Elliot

N
140min

Wielka Brytania za czasów Margaret Thatcher. Billy Elliot (Jamie Bell) ma jedenaście lat i chce uczyć się tańca. Ojciec chłopca, Jackie (Gary Lewis) jest górnikiem i nie pochwala zainteresowań syna. Jednak z czasem przyznaje, że za sprawą tańca Billy nie będzie miał tak trudnego życia jak on i postanawia pomóc chłopcu w zdobyciu odpowiedniego wykształcenia.

Górnicze miasto, w którym mieszka Billy z rodziną ogarnia fala strajków. Starszy brat Billy'ego, Tony (Jamie Draven) i ich ojciec Jackie uczestniczą w manifestacjach. W tym czasie Billy opiekuje się w domu niedołężną babcią. Kiedy ma wolną chwilę, biegnie na grób matki, która zmarła niedawno i za którą ogromnie tęskni, chociaż nie ma odwagi się do tego przyznać. Wątły chłopak budzi niepokój ojca. Jackie wie, że jego młodszy syn, podobnie jak on i Tony pewnego dnia też zostanie górnikiem. W ich mieście dla mężczyzn szukających zatrudnienia nie ma innych możliwości. Aby chłopak nabrał krzepy, ojciec posyła go na boks. Billy nie odnajduje w sobie pasji bokserskiej, ale odkrywa, że w tym samym miejscu, co treningi, odbywają się lekcje tańca klasycznego. Do udziału w nich zachęca go rówieśnica, Debbie (Nicola Blackwell), córka nauczycielki tańca, pani Wilkinson (Julie Walters). Okazuje się, że Billy ma talent i mógłby starać się o przyjęcie do renomowanej szkoły baletowej. Przez pewien czas udaje się utrzymać w tajemnicy przed Jackiem to, że Billy bierze lekcje tańca. Gdy ojciec dowiaduje się prawdy, wpada w szał. Podejrzewa, że jego syn przejawia inne, niżby on sobie tego życzył, skłonności. Z czasem jednak Jackie odzyskuje zimną krew. A nawet dochodzi do wniosku, że kariera tancerza pomogłaby Billy'emu wyrwać się z górniczego miasta, które nie oferuje ciekawych perspektyw na życie. Dla syna Jackie zdobywa się na wielki gest i poświęcenie. On, który dotąd nie opuścił żadnego strajku, teraz z własnej woli zostaje łamistrajkiem. Gdy jego koledzy związkowcy bojkotują pracę, on idzie do kopalni, aby zarobić na naukę syna w londyńskiej szkole baletowej.

Teraz
15:35

Nie kłam, kochanie

Młoda i wrażliwa Ania (Marta Żmuda Trzebiatowska) ma tylko jedno marzenie: poznać wreszcie mężczyznę, który ją pokocha. Póki co, dziewczyna zadowala się rozmowami z roślinami. Marcin (Piotr Adamczyk), przystojniak z klasą, od razu wpada jej w oko. Wielbiciel kosztownych rozrywek i krótkich znajomości nie dostrzega jednak skromnej buzi. Sytuacja zmienia się o 180 stopni, gdy beztroski bawidamek traci pracę i wpada w tarapaty finansowe. Szczęśliwie na horyzoncie pojawia się łatwe i jakże oczywiste rozwiązanie: ciocia Nela z Anglii! Z niewyobrażalnym wręcz majątkiem - i tylko jednym marzeniem. Ostatnie chwile życia ciocia pragnie spędzić z Marcinem... i jego żoną.

Teraz
17:50

Milionerzy - wydanie specjalne

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by zaprosić do "Milionerów" specjalnych gości. W programie wystąpią 3 pary uczestników: Jarosław Bieniuk z synem, Karolina Gorczyca z córką i Justyna Steczkowska z synem. Dwanaście pytań do miliona, trzy koła ratunkowe. Ogromne emocje gwarantowane! Cała wygrana zostanie przeznaczona na podopiecznych Fundacji TVN.

Teraz
19:00

Fakty

25min
Teraz
19:25

Sport

5min
Teraz
19:30

Kronika Speedway Grand Prix

Teraz
19:35

Pogoda

10min
Teraz
19:45
Teraz
20:00

Interstellar

W oparciu o naukowe teorie Kipa Thorne’a twórca „Incepcji” zrealizował imponujące dzieło o międzygwiezdnej podróży do granic kosmosu. Gwiazdorska obsada filmu wciela się w role zespołu naukowców, którzy dokonują niemożliwego, podróżując nowo odkrytym tunelem czasoprzestrzennym, przekraczając tym samym granice wyznaczone wcześniej przez podróże kosmiczne i docierając do innego wymiaru.

Teraz
23:40

Jesteśmy przyjaciółmi

Szukający swej drogi przez życie DJ Cole (Zac Efron) spędza dni włócząc się po Hollywood z paczką kumpli. Nocami pracuje nad hitem, który podbije świat. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Jamesem – starszym, sławnym DJem, który postanawia wziąć go pod swe skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie stają się nierozłączni. Sprawy się skomplikują, gdy między Colem i Sophie zacznie iskrzyć. Chłopak będzie musiał wybrać między lojalnością, miłością i marzeniem, za którym gonił przez całe życie.