Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:30

Grzesznica

N
62min

Pewnego dnia, podczas spaceru młoda kobieta (Jessica Biel) zadaje śmiertelny cios przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Bohaterka wydaje się być w szoku i nie ma pojęcia, co skłoniło ją do popełnienia zbrodni. Śledztwo w tej sprawie odsłoni ponure tajemnice z przeszłości kobiety, a poprowadzi je detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman). Osią fabuły serialu „Grzesznica” jest zbrodnia, której dokonuje Cora Tannetti (Jessica Biel) zabijając, na publicznej plaży w otoczeniu świadków, młodego mężczyznę. Kobieta nie zaprzecza dokonania zbrodni, ale twierdzi, że nie ma pojęcia, dlaczego to zrobiła. Dlaczego ta pozornie normalna żona i matka miałaby popełnić taki przypadkowy i bezsensowny akt przemocy? Chociaż fakty dotyczące zbrodni wydają się być bezsporne, detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman) podejrzewa, że w tej sprawie kryje się coś więcej i zaczyna dokładnie badać przeszłość Cory w poszukiwaniu wyjaśnienia.

Gdy Ambrose zaczyna się wahać, Cora przekonuje go do podjęcia największego ryzyka w sprawie.

Teraz
01:30

MasterChef

Rozpoczyna się rywalizacja o wejście do finału. Od tego etapu przez dwa odcinki w każdej konkurencji można zdobyć punkty, które zadecydują o tym, kto awansuje do ostatniego etapu programu. Tym razem w kuchni Masterchefa będzie słodko, a to za sprawą gościa specjalnego Krzysztofa Ilnickiego, mistrza cukiernictwa. Szef Krzysztof pokaże jak zrobić deser na najwyższym poziomie, a zadaniem uczestników będzie jak najwierniejsze odtworzenie deseru i uzyskanie maksymalnej ilości punktów. W drugiej części odcinka kuchnię Masterchefa odwiedzi gość specjalny: Hector Jimenez-Bravo - urodzony w Kolumbii, kanadyjski szef kuchni, który mieszka w Ukrainie i jest jurorem ukraińskiej edycji Masterchefa. Tematem konkurencji będzie kuchnia świata, którą zaprezentuje Hector. Zadaniem uczestników będzie stworzenie dwóch dań z dwóch różnych kontynentów z wykorzystaniem jednego składnika, które wylosują spod złotych kopułek. Kto poradzi sobie z zadaniem najlepiej i dostanie największą ilość punktów?

Teraz
03:05

Szpital

Ordynator szpitala, dr Piotr Wójtowicz przyjmuje brutalnie pobitego 16-latka w ciężkim stanie. Chłopak został skatowany przez starszych chuliganów ze szkoły. Nastoletni bandyci zastraszają pacjenta, który nie chce nikomu powiedzieć prawdy. Matka chłopaka ma nadzieję, że jego siostra przekona go, by wydał swoich oprawców policji. 18-latkowie szantażują chłopaka i straszą, że zgwałcą jego siostrę. Tymczasem pacjentami doktora Roberta Szewczyka jest para, która podczas pierwszej randki miała niegroźny wypadek. 19-letnia studentka umówiła się z 25-latkiem, który ją oczarował. Mężczyzna za wszelką cenę chce uwieść atrakcyjną dziewczynę i namawia ją do zerwania z dotychczasowym chłopakiem. Choć przyjaciółka ostrzega pacjentkę przed podrywaczem, to dziewczyna postanawia z nim być. Chłopak 19-latki pojawia się w szpitalu i zrywa z ukochaną. Wkrótce dziewczyna przekonuje się, że jej przyjaciółka miała rację. Czy uda jej się odzyskać dotychczasowego chłopaka?

Teraz
04:05
Teraz
04:25

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Darren i Cindy to rodzice czwórki dorosłych dzieci, które obecnie studiują. Duzy dom nie jest im potrzebny, dlatego chcą kupić coś mniejszego, za to przy samej wodzie. Mają nadzieję znaleźć dom na plaży w mieście Holland, w stanie Michigan, który sprawi, że ich dzieci będą odwiedzać ich co roku.

Teraz
04:55

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Jeff odwiedza Mike’a i Alicię w ich domu z 1732 roku, aby podjąć się zadania zbudowania kuchni w salonie i stworzenia dużej otwartej przestrzeni. Aby pomieszczenia cieszyły historycznym stylem, potrzeba będzie sporo pracy. Niestety, już na samym początku pojawia się problem – podłoga jest pochyła i wymaga poważnej naprawy. Czy dom skrywa też inne niespodzianki?

Teraz
05:20

Okazja na dom

43min

Para entuzjastów historycznych Elizabeth i Ethan Finkelstein, polują na tanie stare domy, które potem prezentują na swojej stronie w mediach społecznościowych. W każdym odcinku odwiedzą 2 różne nieruchomości, których cena nie przekracza 150 tyś. dolarów. Wraz z nimi poznamy zapomniane przez lata miejsca ze wspaniałą historią w tle. Wejdziemy do środka i odkryjemy niezmienione od dekad, schowane pod wykładzinami lub przykryte tapetą, detale i zaskakujące elementy architektoniczne nadające niespotykanego już dziś charakteru. Elizabeth i Ethan wskażą oryginalne cechy każdego domu, a także pomysł, jak przy odrobinie miłości do renowacji mogłyby wyglądać dzisiaj. W każdym odcinku zobaczymy również jeden kupiony i uratowany tani stary dom. Poznamy jego właścicieli, historię zakupu i efekt końcowy renowacji. Każdy odcinek kończy się decyzją który dom zdecydują się pokazać na swojej stronie.

Indiana jest rajem dla domów z epoki wiktoriańskiej, więc pierwszym przystankiem Elizabeth i Ethana jest wiktoriański dom królowej Anny z 1890 roku z najbardziej oryginalnymi elementami, jakie widzieli, w tym kilkoma ezoterycznymi niespodziankami. Drugi przystanek to wiktoriański dom z lat 1870 z mnóstwem ukrytego piękna i potencjałem dla idealnego kupca. Ethan i Elizabeth kończą swoją wycieczkę w jednym z najbardziej niezwykłych wiktoriańskich domów, jakie widzieli, ze wszystkimi typowymi cechami królowej Anny, od kolorowej zewnętrznej wieży po wewnętrzną stolarkę, która została pieczołowicie odtworzona podczas renowacji.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

22-letnia Natalia jest świadkiem rozmowy rodziców, w której jej ojciec 53-letni Maciej oświadcza swojej żonie Monice, że się z nią rozwodzi, ponieważ zakochał się z swojej sekretarce Paulinie. Natalia z Moniką są wstrząśnięte wyznaniem Macieja. Para była przykładnym, kochającym się małżeństwem. Monika wyprowadza się do swojej koleżanki. Natalia zostaje w domu u ojca. Dziewczyna studiuje architekturę i pracuje u ojca w firmie (robi projekty kuchni). Paulina wprowadza się do Macieja, bardzo źle traktuje Natalię. Panoszy się, o wszystkim chce decydować. Natalia jest na nią wściekła. Ku zdziwieniu dwudziestodwulatki ojciec broni swojej partnerki. Dotąd to córka była oczkiem w jego głowie. Pewnego dnia Natalia nakrywa Paulinę uprawiającą seks z kierowcą ojca. Robi im potajemnie zdjęcia (żeby mieć niezbity dowód) i pokazuje je ojcu. Paulina wypiera się, twierdzi, że Natalia spreparowała zdjęcia. Ojciec najwyraźniej nie chce kończyć związku z Pauliną, wierzy jej, choć dochodzi między nimi do spięć a ojciec na wszelki wypadek zwalnia kierowcę. Natalia jest w coraz większym szoku. Postanawia, że sprowadzi ojca na dobrą drogę. Pewnego dnia do domu Macieja przyjeżdża policja, Maciej mówi córce, że pytali o dom okradziony w ich okolicy. Natalia widzi, że Maciej kłamie, bo jest bardzo zdenerwowany. Wkrótce Maciej znika razem ze swoją partnerką Pauliną. Natalia czuje, że oboje wpakowali się w jakieś kłopoty.

Teraz
07:00

Doradca smaku 17 - Sałatka z awokado, tunczykiem i ciecierzyca

8min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Restauracja "Relax" (Chełm). Restauracja Relax istnieje w Chełmie od bardzo dawna. Mieści się w dzielnicy kolejowej, gdzie w czasach PRL-u funkcjonowało wiele zakładów przemysłowych. Wtedy to lokal ten pełnił funkcję stołówki zakładowej, a wieczorami zamieniał się w dancing. Rok temu do Relaxu zawitał pan Mirek. Przejął restaurację razem z nazwą, wystrojem i personelem. Nie chciał naruszać historii tego miejsca, więc nie zmienił nic. Niestety, to co stare, szare i nieodnawiane nie zawsze przyciąga głodnych gości. Do tego nieapetycznego, a wręcz apatycznego miejsca zawita Magda Gessler. Znana restauratorka tym razem jednak nie będzie gościem specjalnym. Czy mimo to otworzy kuchnie robotniczą na kolorowy świat dobrego smaku?

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Kuchenne rewolucje

W centrum Torunia, w pobliżu Starego Miasta mieści się niewielki bar „Masala Twist” z kuchnią indyjską i tajską. Właścicielami są rodowici Nepalczycy: Prajwal i Ram. Prajwal przyjechał do Warszawy na studia i zaczął pracować jako kucharz w jednej z renomowanych restauracji indyjskich. Gotowanie stało się jego zawodem, który polubił. Ram już jako 16-latek uwielbiał kuchnię. Przeprowadził się z Nepalu do Indii, a następnie do Dubaju, gdzie pracował w gastronomii. Kiedy kolega zaproponował mu wyjazd do Polski zgodził się bez wahania. Doświadczenie, które posiadał pozwoliło mu zostać szefem kuchni w warszawskiej restauracji indyjsko-tajskiej. Prajwal i Ram poznali się dopiero w Polsce, gdzie razem pracowali przez kilka lat. Ponieważ razem świetnie im się pracowało i lubili się, zaczęli myśleć o otwarciu własnej, choćby niewielkiej restauracji. Wtedy Ram znalazł w sieci informację, że za atrakcyjną cenę mogą zostać właścicielami baru z kuchnią indyjską w Toruniu. Obaj uznali, że to jest świetna okazja. Postanowili wykorzystać wiedzę i doświadczenie, które zdobyli w Polsce. Zdecydowali się na dużą kartę z daniami indyjskimi oraz z kuchnią tajską, nazywając bar „Masala Twist”. Przepisy zostały zmodyfikowane tak, aby sprostać polskim gustom. Ram zdawał sobie sprawę, że Polacy nie lubią ostrych potraw. Do swoich dań zaczął dodawać więcej słodkiego smaku. Niestety zakup lokalu pochłonął prawie całe ich fundusze. Właściciele nie mogli pozwolić sobie na nowy wystrój baru, ale obaj uznali, że świetna kuchnia będzie bronić się sama. I rzeczywiście ich potrawami zachwyciła się jedna z ich klientek Sara – absolwentka technikum gastronomicznego, zafascynowana kulturą Indii. Dziewczyna początkowo po koleżeńsku pomagała właścicielom, ale szybko okazało się, że jest potrzebna i została zatrudniona jako kelnerka. Chociaż Sara docenia kuchnię Prajwala i Rama, to w Toruniu nadal jest zbyt mało entuzjastów ich talentu. Nieliczni, którzy u nich jadają, zawsze chwalą potrawy. Są jednak tygodnie, w których prawie nikt nie zagląda to „Masala Twist”, chociaż toruńskim starym miastem przechodzą w sezonie tłumy ludzi. Ram sam przyznaje, że zna się na gotowaniu, ale na ekonomii, czy zarządzaniu, czyli rzeczach związanych z prowadzeniem własnej restauracji już niestety nie. Dlatego kiedy sytuacja finansowa zaczęła być naprawdę krytyczna, Sara zaproponowała, że poprosi o pomoc Magdę Gessler.

Teraz
12:35

Ukryta prawda

25-letnia Weronika mieszka w Warszawie z narzeczonym Patrykiem. To typowa szara myszka. Pracuje w kwiaciarni, którą prowadzi jej przyjaciółka Ada. Do Polski przylatuje w odwiedziny Paulina, starsza siostra Weroniki, która ukończyła w Stanach studia na prestiżowej uczelni, a potem dostała pracę w świetnie prosperującej firmie w branży nieruchomości. 25-latka zawsze zazdrościła siostrze, która była wyższa, szczuplejsza i o wiele bardziej atrakcyjna. Miała świetne stopnie w szkole, wszyscy ją uwielbiali. Skończyła studia, a Weronika zrobiła jedynie kurs florystyczny w szkole policealnej. Paulina opowiada o swoim bajkowym życiu w USA, świetnej pracy i ukochanym biznesmenie Diego, który zasypuje ją prezentami, a już wkrótce zamierza poprosić o rękę. Patryk jest oczarowany Pauliną. Rodzice dziewczyn, Zofia i Janusz wciąż wychwalają starszą córkę, stawiając ją za wzór. Weronika jest coraz bardziej przybita. Bez przerwy porównuje się z Pauliną, ma na jej punkcie obsesję. Zaczyna podejrzewać, że chce ona uwieść Patryka, bo ciągle prosi go o jakieś drobne przysługi. Dziewczyna przyłapuje ich w dwuznacznej sytuacji, po czym grozi narzeczonemu, że z nim zerwie. Ada radzi jej przeczekać sytuację. W końcu Paulina zostaje w Polsce tylko na miesiąc. 25-latka orientuje się, że torebka, którą dostała od siostry to marna podróbka znanej marki. Zarzuca jej skąpstwo. Dochodzi do przykrej wymiany zdań. Weronika mówi Paulinie, że jej nienawidzi.

Teraz
13:40

Tajemnice miłości

Rywalki 40-letni Wojtek jest wdowcem, wychowuje sam 15-letnią córkę Oliwię. Dziewczyna bardzo przeżyła śmierć mamy, a teraz ojciec jest dla niej wszystkim. Wojtek bardzo kocha córkę i nie myśli na razie o nowym związku. Któregoś dnia poznaje przypadkiem 30-letnią Ewę. Znajomość szybko się rozwija, co nie podoba się Oliwii. W szczerej rozmowie Wojtek mówi córce, że nie planował się zakochiwać, ale poznał Ewę i bardzo by chciał, by Oliwia ją zaakceptowała. Ona wkrótce ułoży sobie życie, wyprowadzi się z domu, a on też chciałby mieć kogoś bliskiego przy sobie. 15-latka próbuje zaprzyjaźnić się z Ewą, zaczyna jednak czuć się odsuwana przez ojca, który spędza z kochanką coraz więcej czasu. 30-latka, by uniknąć konfliktów z córką kochanka, znajduje Oliwii szkołę z internatem w innym mieście...

Teraz
14:40

Ukryta prawda

38-letnia Sandra jest zaangażowaną społecznie aktywistką ekologiczną, walczącą o czyste środowisko na terenie swojej niewielkiej gminy. Prowadzi właśnie kampanię przeciwko jednemu z miejscowych przedsiębiorców, Wiesławowi, zajmującemu się przetwórstwem owocowo-warzywnym. Mężczyzna wylewa ścieki przemysłowe do lasu i czuje się bezkarny, a wieczorami cała miejscowość cuchnie. Sandra próbuje pobudzić świadomość mieszkańców, ale jest osamotniona w tej walce, bo nikt nie chce narazić się wpływowemu biznesmenowi. Jej zaangażowania kompletnie nie rozumie mąż Konrad, pracujący w przetwórni Wiesława. Mężczyzna nie wierzy, że można cokolwiek zmienić i uważa, że lepiej siedzieć cicho i robić swoje. Sandra próbuje sił w urzędzie gminy, ale burmistrz ma układy z Wiesławem i nie chce o niczym rozmawiać. Zwraca na nią jednak uwagę młody radny Szymon. Mężczyzna zdradza, że ma pewne informacje o tym, gdzie konkretnie wylewane są ścieki. Jedzie tam z Sandrą, nagrywają filmiki, wrzucają do sieci, ale z powodu słabej jakości oddźwięk jest niewielki... Niedługo później mąż Sandry traci pracę w tej przetwórni. Jest wściekły na żonę, bo to na pewno z jej powodu. Jako, że mają już prawie dorosłego syna Rafała, mężczyzna czuje, że spełnił swój obowiązek wobec rodziny i grozi jej rozwodem jeśli nie przestanie wikłać się w niebezpieczną działalność. Sandra przeżywa kryzys, dzwoni do Szymona, chce pogadać. Ma wrażenie, że w końcu ktoś ją rozumie i czuje tak, jak ona. Rozpoczyna romans z Szymonem. Tymczasem jej życie rodzinne dalej się sypie. Jej syn Rafał traci stypendium burmistrza, dzięki któremu miał wyjechać na wymianę do Stanów. Konrad odchodzi, a układ pomiędzy burmistrzem a przedsiębiorcą wydaje się nie do przeskoczenia. Sandra próbuje mimo wszystko, mając nadzieję na wsparcie młodego radnego. Niespodziewanie na pikiecie przeciwko układowi w gminie, na której Szymon ma przemawiać obok Sandry, mężczyzna zmienia front. Staje murem za burmistrzem i Wiesławem, robi z Sandry wariatkę i mówi, że wszystko jest sfabrykowane, a do lasu wylewana jest deszczówka. Zrywa kontakt z Sandrą. Kobieta próbuje się dowiedzieć, dlaczego tak zrobił, a jednocześnie kontynuować walkę w województwie...

Teraz
15:45

Ukryta prawda

26-letnia Joanna od kilku miesięcy spotyka się z Tomaszem. Któregoś dnia w ich mieszkaniu pojawia się niespodziewanie Paulina, która zostawia mężczyźnie pod opiekę dziecko. Tomasz tłumaczy Joannie, że Paulina to jego stara przyjaciółka z dzieciństwa i zarzeka się, że nie jest ojcem chłopca, o co posądza go partnerka. Mężczyzna dzwoni do swojej matki Marii, by pomogła mu opanować sytuację. Mijają dni. Joannę dziwi zachowanie Marii, która straciła głowę dla niemowlęcia. Pewnego dnia dziewczyna słyszy rozmowę Tomasza z matką, która twierdzi, że wychowa wnuka i że los daje im szansę, by naprawili błędy z przeszłości. Joanna robi awanturę partnerowi. 26-latka jest przekonana, że mały to jego syn. Kilka dni później Paulina prosi Joannę o spotkanie. Kobieta dowiaduje się, co łączy ją z Tomaszem…

Teraz
16:50

Kuchenne rewolucje

Restauracja "Euforia" (Ciągowice). W Ciągowicach, 6 kilometrów od Zawiercia, pani Sylwia otworzyła swoją własną restaurację - Euforię. Spełniła tym samym swoje największe marzenie. Wielka radość nie trwała jednak zbyt długo. Kilka pomyłek kucharzy, nieprzychylny artykuł w lokalnej prasie i złe opinie na internetowych forach. To wszystko spowodowało, że zamiast sukcesu, w tym miejscu jest płacz, smutek i wiele pretensji. Euforia idzie na dno, a razem z nią Sylwia i jej personel. Kołem ratunkowym może być tylko Magda Gessler. Znana restauratorka zamknie kuchnię, zorganizuje żniwa i jak zawsze trochę pokrzyczy. Tylko, czy to pomoże?

Teraz
17:55

Ukryta prawda

42-letnia Natalia to szczęśliwa żona Łukasza i matka 14-letniej Patrycji. Ma dobrą pracę, piękne mieszkanie. Pracuje jako alergolog w prywatnej placówce medycznej, a jej mąż jest ginekologiem. Któregoś dnia do drzwi jej mieszkania puka policja. Okazuje się, że Łukasz został oskarżony o molestowanie przez 16-letnią pacjentkę Alicję. Mężczyzna stanowczo zaprzecza, że coś takiego miało miejsce. Natalia początkowo wierzy w jego wyjaśnienia, jednak nie radzi sobie z tym, że cała przychodnia aż huczy od plotek. Kolejne pacjentki odwołują wizyty, a Łukasz traci kontrakt. Patrycja ma nieprzyjemności w szkole po tym, jak informacje się rozchodzą. Natalia może liczyć na wsparcie ze strony przyjaciółki Doroty. Niedługo potem zauważa, że z jej wspólnego konta z mężem zniknęło 70 tysięcy złotych. Zaczyna podejrzewać, że Łukasz chce przekupić nastolatkę, by wycofała oskarżenie.

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

9min
Teraz
19:45

Pogoda

9min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 17 - Dziki ryż z soczewica curry i kalafiorem

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Koniec kariery lekarskiej Hoffera?! Kamil jest kompletnie przybity odejściem Zuzy i Uli - rozpoczyna dzień w pracy od wódki. Nietrzeźwy, przeprowadza operację, która kończy się śmiercią pacjentki! Gdy Hoffer informuje o tym jej syna, mężczyzna wyczuwa od niego alkohol! Czy to koniec ordynatora Hoffera?! Brzozowski perfidnie wrabia Ilonę! Michał włamuje się do komputera Ilony. Następnego dnia Zdybicka ma poważny problem – poprzez nieterminowe zamówienia musi wstrzymać prace budowlane! Zdenerwowana podejrzewa Michała, że to jego sprawka! Brzozowski oburza się nieszczerze... Na ich scysję trafia Iza. Widząc nerwowe zachowanie Ilony, Brzozowska stwierdza, że obawy Michała co do upadku firmy jej syna są słuszne! Kim jest tajemniczy wielbiciel córki Hebla?! W domu Hebla pojawia się znajomy jego córki. Malwiny wyraźnie nie cieszy jego widok, ale kryje się z tym przed ojcem. Na osobności ma pretensje do Aleksa - miał zniknąć z jej życia! Hebel bezskutecznie próbuje się dowiedzieć od córki, co łączy ją z mężczyzną. Tymczasem Aleks zachowuje się bardzo czule wobec Malwiny, czym… doprowadza ją do szału!

Teraz
20:55

Milionerzy

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. By wygrać milion złotych należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. W trakcie gry do wykorzystania są trzy koła ratunkowe: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela oraz „pół na pół”. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Teraz
21:35

Policjant Edward Malus (Nicolas Cage) próbuje odnaleźć zaginioną córkę dawnej znajomej. Śledztwo prowadzi go na małą wyspę, której mieszkańcy zaczynają wzbudzać coraz większe podejrzenia mężczyzny.

Teraz
23:40

Londyn w ogniu

Kontynuacja przebojowego „Olimpu w ogniu”. Gwiazdorska obsada w zrealizowanym z rozmachem filmie akcji, o dniu w którym może skończyć się zachodni świat. Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat. Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA, czyli agent Mike Banning (Gerard Butler).