Małgorzata Ohme

Autor:
Aleksandra
Wolniewicz

Małgorzata Ohme to znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Prowadziła poranny program „Dzień Dobry TVN”. Z wykształcenia psycholog i psychoterapeutka pracująca z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami.

Małgorzata Ohme – prowadząca program „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer Źródło: Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme od 2019 roku występowała u boku Filipa Chajzera jako prowadząca „Dzień Dobry TVN”. W programie przeprowadzała oni m.in. rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Jako psycholog aktywnie uczestniczy również w akcjach pomocowych dla hospicjów i osieroconych dzieci. Była ambasadorką XII kampanii społecznej „Hospicjum to też życie”. Bierze też udział w akcjach organizowanych przez Fundację TVN, takich jak np. Podaruj misia.

Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme – nagrody i wyróżnienia

Małgorzata Ohme została laureatką I edycji konkursu Kobieta e-commerce 2022.

Małgorzata Ohme – inne programy

  • była jurorką w talent-show dla dzieci „Aplauz Aplauz”,
  • prowadziła programy: „Big Brother”, „Big Brother Nocą” oraz „Big Brother Raport”,
  • w 2020 roku na antenie TVN7 była gospodynią reality-show „Kto odmówi pannie młodej”,
  • prowadzi własny internetowy portal dla kobiet ohme.pl,
  • była redaktorką naczelną magazynu parentingowego Gaga, a także internetowego serwisu dla rodziców Mamadu.pl,
  • w latach 2017-2021 była redaktorką naczelną serwisu kobieta.onet.pl.

Napisała również kilka książek, w tym: 

  • „Dowód dojrzałości”,
  • „Droga do samodzielności. Jak wspomagać rozwój dzieci i młodzieży z ograniczeniami sprawności”,
  • „Co z tym życiem?”.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Zobacz także:

Milionerzy: Gosia Ohme i Filip Chajzer wygrywają 40 tysięcy złotych
Milionerzy: Gosia Ohme i Filip Chajzer wygrywają 40 tysięcy złotych Gosia Ohme i Filip Chajzer grają o 125 tysięcy złotych. Pytanie dotyczy królowej brytyjskiej. Filip jest zdecydowany zaznaczyć odpowiedź A, w przeciwieństwie do Małgosi. Walentynki to wyjątkowy dzień. Święto miłości, zakochanych, ale i doskonała okazja, by wesprzeć potrzebujących. W specjalnym odcinku "Milionerów" dwie pary zawalczą o kwotę, która zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji TVN. Małgosia Ohme i Filip Chajzer to zgrany duet znany widzom z programu "Dzień Dobry TVN". Czy siedząc w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego będą równie zgodni? Swoich sił spróbują również Bartek Jędrzejak i Daria Ładocha. Czy wspólnie uda im się odczytać emocje na twarzy prowadzącego? Emocje gwarantowane!
Milionerzy: Małgosia Ohme świętuje Walentynki każdego dnia!
Milionerzy: Małgosia Ohme świętuje Walentynki każdego dnia! Walentynki już 14 lutego, a wraz z nimi odcinek specjalny Milionerów! Czy Małgosia Ohme lubi to miłosne święto? Walentynki to wyjątkowy dzień. Święto miłości, zakochanych, ale i doskonała okazja, by wesprzeć potrzebujących. W specjalnym odcinku "Milionerów" dwie pary zawalczą o kwotę, która zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji TVN. Małgosia Ohme i Filip Chajzer to zgrany duet znany widzom z programu "Dzień Dobry TVN". Czy siedząc w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego będą równie zgodni? Swoich sił spróbują również Bartek Jędrzejak i Daria Ładocha. Czy wspólnie uda im się odczytać emocje na twarzy prowadzącego? Emocje gwarantowane!
#25lecieTVN: Tych osób gwiazdy TVN nie zapomną!
#25lecieTVN: Tych osób gwiazdy TVN nie zapomną! TVN obchodzi 25. urodziny! Z tej okazji gwiazdy stacji TVN wzięły udział w wyjątkowej sesji dla magazynu "Viva!". W przerwie między ujęciami zapytaliśmy Małgorzatę Ohme, Annę Kalczyńską, Agnieszkę Cegielską i m.in. Damiana Michałowskiego, których ze spotkań w pracy na przestrzeni lat nigdy nie zapomną. Zobaczcie nasz wyjątkowy materiał wideo! W sesji zdjęciowej udział wzięli m.in.: Małgorzata Rozenek - Majdan, Dorota Szelągowska, Magda Gessler, Anna Kalczyńska, Maja Popielarska, Agnieszka Cegielska, Agnieszka Woźniak - Starak, Marcin Prokop, Jan Kliment, Hubert Urbański, Zbigniew Łuczyński, Krzysztof Skórzyński i wielu innych! Zobaczcie nasze materiały wideo! Źródło: TVN