Edyta Zając

Autor:
Aleksandra
Wolniewicz
playerlove: Edyta Zając w "prawda czy fałsz"

Edyta Zając to polska modelka i osobowość medialna. W „True Love” zadebiutowała w roli prowadzącej program telewizyjny. Wcześniej na pierwszych stronach gazet pojawiała się przede wszystkim dzięki międzynarodowej sławie w zawodzie modelki. Swoją karierę rozpoczęła już w wieku piętnastu lat. Jej niezwykłą urodę docenili światowej sławy projektanci, jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu. Chodziła po wybiegach Mediolanu, Nowego Jorku czy Londynu. Natomiast największy przełom w karierze Edyty Zając przyniósł udział w międzynarodowej kampanii reklamowej perfum „Kenzo Flower”.  W Polsce mogliśmy zobaczyć Edytę Zając na wybiegach takich projektantów, jak Dawid Woliński, Łukasz Jemioł, Robert Kupisz czy duetu Paprocki&Brzozowski.

Edyta Zając – prowadząca „True Love”

"Prawdziwa miłość jest sensem życia". Rozmawiamy z Edytą Zając
"Prawdziwa miłość jest sensem życia". Rozmawiamy z Edytą Zając

Edyta Zając zadebiutowała w roli prowadzącej w randkowym reality-show TVN 7 – „True Love”. W tym programie, realizowanym przez kilka tygodni na Karaibach, w luksusowej wakacyjnej posiadłości, zamieszkała grupa singli. Każdy z nich miał szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz niemałe pieniądze. W czasie wakacyjnego pobytu uczestnicy randkowali, nawiązywali relacje, a wiarygodność ich rodzących się uczuć była regularnie poddawana najprawdziwszemu testowi – z użyciem wykrywacza kłamstw! Edyta Zając, jako osoba obdarzona niezwykłą empatią, nie raz okazała się ogromnym wsparciem dla uczestników programu.

Edyta Zając w innych produkcjach Grupy TVN Warner Bros. Discovery

Edyta Zając

Przed udziałem w „True Love”, widzowie TVN mogli oglądać zmagania Edyty Zając w piątej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.

Edyta Zając zasiadła także jako gość na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego.

Inne osiągnięcia Edyty Zając

W 2014 roku Edyta Zając została finalistką konkursu Miss Polonia, jako reprezentantka województwa łódzkiego, z którego pochodzi.

Widzowie mieli okazję podziwiać również taneczne umiejętności Edyty Zając. W 2020 w parze z Michałem Bartkiewiczem Edyta Zając wygrała 11. edycję telewizyjnego show „Dancing with the Stars”.

Autor:Aleksandra Wolniewicz