Adam Zdrójkowski

Autor:
Agata
Domagała

Adam Zdrójkowski to obiecujący aktor młodego pokolenia, który wystąpił w 3. sezonie formatu „Azja Express” w parze ze swoim tatą, Dariuszem Zdrójkowskim. Adam urodził się w 2000 roku w Warszawie, a na dużym ekranie widzowie mogą go oglądać już od 2008 roku, od debiutu w filmie pt. „Boisko bezdomnych”.

Azja Express: Dariusz Zdrójkowski i Adam Zdrójkowski Źródło: TVN

Adam Zdrójkowski w „Azja Express”

Kiedy Adam Zdrójkowski został zaproszony do wzięcia udziału w 3. odsłonie programu „Azja Express”, wcale się nie wahał. Podjął decyzję natychmiast, a na towarzysza podróży wybrał ojca, wierząc, że będzie to najlepszy kompan takiej niezwykłej przygody. Pewni siebie, lubiący wyzwania, pełni energii – jako para wspomnianego formatu uzupełniali się idealnie.

Azja Express: The best of Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
Azja Express: The best of Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski Zobacz najlepsze chwile Adama i Darka w "Azja Express". Źródło: TVN

Adam Zdrójkowski – osiągnięcia

Adam Zdrójkowski jest aktorem, gra zarówno w filmach, serialach, jak i podkłada głos postaciom z bajek. Widzowie kojarzą go najczęściej z produkcjami „Rodzina zastępcza plus” oraz „Rodzinka.pl”. W 2017 roku został nominowany do nagrody Telekamery „Tele Tygodnia” 2017 w kategorii „nadzieja telewizji”. Występował m.in. w „Lip Sync Battle Ustawka” czy „Abstrachuje Ustawka”, a jego profil na Instagramie ma ponad milion obserwujących.

Autor:Agata Domagała

Zobacz także:

Azja Express: Adam Zdrójkowski o relacji z tatą
Azja Express: Adam Zdrójkowski o relacji z tatą Zobacz fragment drugiego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN