Aktualności

Zobacz relację z sesji zdjęciowej akcji "Jestem sobą"

Aktualności

Jestem sobą: relacja z sesji zdjęciowej

Byliśmy na wyjątkowej sesji do akcji charytatywnej "Jestem sobą", z której dochód zasili budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Do akcji włączyły się nasze gwiazdy, które włożyły na te okazję specjalnie zaprojektowane koszulki.

Do tej wyjątkowej akcji TVN i marki Tatuum dołączyli Kasia Sokołowska, Paulina Krupińska, Joanna Jabłczyńska, Damian Michałowski, Filip Chajzer, Małgosia Ohme, Patrycja Kazadi, Michał Piróg, Michel Moron, Krzysztof Skórzyński, Karolina Kuczyńska, Karolina Płocka i Patrycja Sobolewska. Gwiazdy TVN wzięły udział w specjalnej sesji zdjęciowej, na której każda z nich zaprezentowała się w jednej z zaprojektowanych przez markę Tatuum koszulek.

By w wyjątkowy sposób uczcić swoje podwójne 25-lecie TVN Warner Bros. Discovery wspólnie z marką Tatuum rozpoczyna akcję, która pomoże zebrać fundusze na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Już od 3 października w salonach stacjonarnych oraz tatuum.com, będzie można kupić specjalnie zaprojektowane koszulki z limitowanej serii “Jestem sobą”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz budowy CPDiM. Wspólna akcja charytatywna pozwoli w wartościowy sposób uczcić jubileusz obu marek i w znaczący sposób przyczynić się do realizacji projektu mającego ogromne znaczenie dla zdrowia psychicznego przyszłych pokoleń. 

Jestem sobą - TVN x Fundacja TVN x Tatuum

Zobacz zdjęcia z sesji do akcji Jestem sobą:

Małgosia Ohme - akcja Jestem sobą
Filip Chajzer - akcja Jestem sobą