Castingi

LEGO Masters: Zgłoś się na casting do nowego sezonu!

Castingi

Ruszył casting do najbardziej kreatywnego programu telewizyjnego LEGO Masters!

"LEGO Masters" powraca! Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. LEGO Masters to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków LEGO! Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji! Bo LEGO Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!

Zasady castingu

Organizatorem castingu jest Endemol Shine Polska Sp. z o.o.

Na casting zgłosić się mogą osoby od 12. roku życia. Uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną.

Weź udział w castingu

Zapoznaj się z dokumentami:

- Regulamin

- INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z UDZIAŁEM W AUDYCJI POD TYTUŁEM „Lego Masters”

- INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z UDZIAŁEM W AUDYCJI POD TYTUŁEM „Lego Masters” (INFORMACJA DLA OPIEKUNA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ)

Program LEGO Masters podbił serca widzów na wszystkich kontynentach. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce! Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda!

LEGO Masters

LEGO Masters: Łukasz i Ryszard - droga do zwycięstwa!
LEGO Masters: Łukasz i Ryszard - droga do zwycięstwa!
Zobacz najbardziej spektakularne budowle II sezonu LEGO Masters!
Zobacz najbardziej spektakularne budowle II sezonu LEGO Masters!

Pozostałe wiadomości