Aktualności

Skazana: Pati zaskoczy niejednego. Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską, cz. I [TYLKO U NAS]

Aktualności

Aleksandra Adamska, znana widzom TVN z serialu "Królestwo kobiet", w nowym serialu "Skazana" zagra Pati. Małgorzata Czop rozmawia z aktorką o przygotowaniach do roli oraz praktykowaniu pozytywnego myślenia.

- Poczułam, jaka to ma być postać. To mi się zdarzyło po raz pierwszy w życiu. Nagrałam, co jest bardzo dużą odwagą, bo nie zrealizowałam polecenia producenta i reżysera (...), wizytówkę postaci - Ola Adamska mówi o castingu do serialu "Skazana". W najnowszej produkcji Player Original zagra Pati, młodą dziewczynę, która trafiła do więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jej postać jest pełna energii, gadatliwa i niebywale kreatywna, a przy tym uporządkowana i z zamiłowaniem do czystości. Łączy w sobie wiele sprzecznych emocji i to właśnie w jej niejednoznaczności tkwi prawdziwa siła.

Aleksandra Adamska w rozmowie z Małgorzatą Czop opowiedziała o przygotowaniach do roli, spotkaniu z Agatą Kuleszą, a także lekturze książki, która zrobiła na niej ogromne wrażenie i zmieniła nieco podejście do życia.

- Istotna jest wiara w siebie, postrzeganie siebie w pozytywny sposób i doszukiwanie w sobie tego, co jest dobre. Staram się widzieć w sobie te negatywne cechy i to, co mam jeszcze do przerobienia, ale też patrzeć na to z wdzięcznością. Zastanawiam się, co mogę zrobić, żeby stawać się lepszą wersją siebie - mówi Adamska.

Zobaczcie drugą część wywiadu z Aleksandrą Adamską > > >

Skazana - o czym jest serial?

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Zobaczcie także:

Skazana: Ola Adamska w quizie wiedzy więziennej [TYLKO U NAS]
Skazana: Ola Adamska w quizie wiedzy więziennej [TYLKO U NAS]