Aktualności

Skazana: Kolorowy ptak więzienia. Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską, cz. II [TYLKO U NAS]

Aktualności

Skazana: Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską, cz. II [TYLKO U NAS]

Aleksandra Adamska, znana widzom TVN z serialu "Królestwo kobiet", w nowym serialu "Skazana" zagra Pati. Rozmawiamy z aktorką o przygotowaniach do roli, spotkaniu z Agatą Kuleszą i marzeniach na przyszłość.

Zobaczcie pierwszą część wywiadu z Aleksandrą Adamską > >

Aleksandra Adamska, w rozmowie z Małgorzatą Czop, opowiedziała o przygotowaniach do roli Pati oraz niezwykle ciepłym i wartościowym spotkaniu z Agatą Kuleszą. Aktorka w najnowszej produkcji Player Original zagra Pati, młodą dziewczynę, która trafiła do więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jej postać jest pełna energii, gadatliwa i niebywale kreatywna, a przy tym uporządkowana i z zamiłowaniem do czystości. Łączy w sobie wiele sprzecznych emocji i to właśnie w jej niejednoznaczności tkwi prawdziwa siła.

- Do nagrania self tape'a dostałam opis postaci (...) Jest to dziewczyna, która trafiła za kratki, bo dokonała zbrodni pod wpływem narkotyków i alkoholu. Skończyła dwie klasy technikum gastronomicznego. Nagle się okazuje, że uwielbia porządek. Jest złożona, barwna i (...) jest postrzegana komediowo - mówi Adamska. - (...) Miałam pełną świadomość, że moja postać jest tragikomiczna.

Alicja Mazur, główna bohaterka "Skazanej", trafia do jednej celi z Pati. To zderzenie dwóch różnych temperamentów, a także kobiet w odmiennym podejściu do życia. Aleksandra Adamska opowiada o spotkaniu z Agatą Kuleszą:

- Jak rodziła się we mnie ta Pati i czułam, że jest mi to bliskie i nie chcę tego zagrać w żaden inny sposób, to jedyne jaką miałam obawę to... co na to Agata Kulesza - mówi aktorka. - (...) Na szczęście Agata Kulesza jest Agatą Kuleszą. Bez wątpienia jest wspaniałą aktorką, ale jest też wspaniałym człowiekiem.

Skazana - o czym jest serial?

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Zobaczcie także:

Skazana: Ola Adamska w quizie wiedzy więziennej [TYLKO U NAS]
Skazana: Ola Adamska w quizie wiedzy więziennej [TYLKO U NAS]