Aktualności

Kultowy serial "Usta usta" wraca na ekrany TVN!

Aktualności

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu „Usta usta”, który po 9. latach powraca na antenę TVN! W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów – Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojtka Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia.

Usta Usta: Paweł Wilczak i Wojciech Mecwaldowski

"Usta usta": Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i relacjach już jesienią ponownie zagości na antenie stacji!

„Usta usta” to kultowy serial, który w przełomowy sposób opowiadał o życiowych dylematach trzech par. Zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Widzowie pokochali bohaterów, którzy mierzyli się z trudnościami, dotyczących nas wszystkich. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, rutyna – pełna uroku historia opowiadała o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Produkcja nigdy nie odbiegała od rzeczywistości, podejmując często kontrowersyjne tematy. Różnorodność postaci, dynamiczna akcja i niepowtarzalny klimat serii sprawiły, że serial nadal wspominany jest niezwykle często. Twórcy niejednokrotnie bawili się też konwencją, puszczając oko do wiernych fanów. Widzowie wspólnie przeżywali z bohaterami życiowe rozterki, śmiali się i płakali. Jak potoczyły się dalsze losy uwielbianych postaci?

Usta Usta: Magdalena Popławska

"Usta usta": O czym będzie nowy sezon?

Po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować najbliższych, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on…

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy niezwykła chemia. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, wszystkich jednoczy wieloletnia przyjaźń, która przetrwała już wiele. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach. Nowa seria to okazja do ponownego spotkania dawno niewidzianych przyjaciół, którzy nadal rozumieją się bez słów i śmieją sami z siebie.

Usta Usta: Paweł Wilczak

ZOBACZ WSZYSTKIE SEZONY W PLAYER.PL!

Usta Usta: Wojciech Mecwaldowski

W główne role powtórnie wcielą się Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć. Nie zabraknie też nowych nazwisk! Na ekranie pojawią się m.in. Wiktoria Filus, Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Paweł Koślik, Maciej Tomaszewski, Łukasz Gawroński i Oliwia Ogorzelska.

Serial „Usta usta” wraca z całą bezczelnością, do której nas przyzwyczaił. Adam, Iza, Piotrek, Agnieszka i Krzysztof są dzisiaj starsi, choć niekoniecznie mądrzejsi. Zostawiliśmy ich na rozdrożach: Adama opłakującego zmarłą małżonkę, a oba małżeństwa w stanie daleko posuniętego rozpadu. Dziś, mimo upływu lat, każdy z bohaterów jest nadal na zakręcie. Znowu życie całej piątki (a raczej piątki plus, bo wolne miejsce obok Adama szybko się zapełni) pustoszą miłosne perturbacje i problemy egzystencjalne dodatkowo wzmocnione przez zawirowania z dorastającymi dziećmi. W nowej serii odnajdziemy znak firmowy serialu: opowiadanie o najtrudniejszych sprawach, bez tematów tabu w lekkiej, słodko-gorzkiej konwencji. Będzie ostro, ale nie boimy się skandalu, bo lubimy prowokować do myślenia. – zdradza producent Wojciech Bockenheim.

Usta Usta: Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski i Marcin Perchuć

"Usta usta": Jak to wszystko się zaczęło?

Nowa seria serialu „Usta usta” jest adaptacją brytyjskiego hitu – „Cold Feet”, który po latach przerwy w wielkim stylu ponownie podbił serca widzów nad Tamizą. Rodzime wersje powstały także w Stanach Zjednoczonych i Czechach.

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Scenarzystką serialu jest Katarzyna Krzysztopik, reżyserem Bartosz Ignaciuk, a autorem zdjęć Paweł Figurski. Za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Mirela Zawiszewska. Muzykę skomponował Marcin Macuk. Kierownikiem produkcji serialu „Usta usta” jest Przemysław Malec, a producentami Wojciech Bockenheim i Oriana Kujawska.

Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się pod koniec maja i realizowane są w Warszawie. 6-odcinkowa pierwsza seria trafi na ekrany TVN już jesienią.

Dodatkowo już teraz widzowie mogą przypomnieć sobie wszystkie trzy sezony kultowej produkcji w Playerze. Z kolei od 29 czerwca serial „Usta usta” będzie emitowany od pierwszego odcinka także w Siódemce od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

Pamiętacie Sonię Bohosiewicz w serialu "Diagnoza"?

A Wojtka Mecwaldowskiego w "39 i pół tygodnia"?

39 i pół tygodnia OD KUCHNI: Zobacz duble Wojtka Mecwaldowskiego - mnóstwo śmiechu!
39 i pół tygodnia OD KUCHNI: Zobacz duble Wojtka Mecwaldowskiego - mnóstwo śmiechu!
Pozostałe wiadomości