Ugotowani w parach: Jakie były największe obawy Dawida i Karoliny? Co było dla nich największych wyzwaniem?

Ugotowani w parach: Największe obawy przed programem?

W finale sezonu “Ugotowanych w parach” zmierzą się gwiazdorskie duety w rodzinnym wydaniu. Niezwykłe kolacje przygotują: Malwina Wędzikowska wraz z mamą Ewą, Damian Michałowski z tatą Ireneuszem oraz Dawid Woliński z siostrą Karoliną. 

Dawid Woliński, projektant mody oraz juror w programie Top Model. W programie Ugotowani w parach bierze udział razem ze swoją siostrą. Karolina Wolińska jest wielokrotną mistrzynią Polski oraz Europy w surfingu. Pasją do tego sportu zaraziła się będąc w Brazylii. Od tamtego czasu serfuje już profesjonalnie. Zawodowo jest wiceprezesem fabryki słodyczy.

Dawid razem z siostrą urodzili i wychowali się we Włocławku. Dawid już od najmłodszych lat interesował się projektowaniem. Jego pierwszą modelką była siostra, którą przebierał w ubrania mamy. Dawid od d 2010 roku zasiada w jury polskiej edycji programu Top Model. Wraz z Marcinem Tyszką był bohaterem reality show ,,Woli & Tysio na pokładzie”. 

Na jakie potrawy zdecydowała się para?

W specjalnym odcinku “Ugotowanych w parach” do swoich kuchni zaproszą nas znani i lubiani, którzy tym razem gotować będą z członkami swoich rodzin. Damian Michałowski wystąpi w duecie ze swoim tatą Ireneuszem, Malwina Wędzikowska zagości w programie z mamą Ewą, a Dawid Woliński do wspólnego gotowania zaprosi siostrę Karolinę. Ta przebojowa mieszanka charyzmatycznych postaci gwarantuje niepowtarzalną atmosferę kolacji - przy stołach nie zabraknie salw śmiechu, szczerych komplementów i celnych ripost.

Aby zaimponować swoim gościom, pary sięgną po kulinarne inspiracje z całego świata. Na talerzach zagoszczą między innymi po mistrzowsku przygotowane bakłażany, bardzo wiosenny deser, a nawet wykwintny ramen! Choć uczestnicy odcinka będą wyjątkowi, reguły programu pozostają niezmienne – po każdej kolacji goście ocenią gospodarzy, przyznając im punkty, a najlepiej gotujący duet zwycięży 5000 złotych. Wygrana zostanie przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych.  Gwiazdorski odcinek “Ugotowanych w parach” zagości na ekranach już w środę, 17 maja, o godzinie 21:35. Do zobaczenia na antenie TVN oraz w Playerze!

Ugotowani w parach: Kto jest autorem menu. Dawid czy Karolina?
Ugotowani w parach: Kto jest autorem menu. Dawid czy Karolina?
Ugotowani w parach: Dawid i jego siostra nigdy wcześniej nie gotowali razem
Ugotowani w parach: Dawid i jego siostra nigdy wcześniej nie gotowali razem

Zobacz też:

Ugotowani w parach: Czego najbardziej obawiała się Malwina z mamą?
Ugotowani w parach: Czego najbardziej obawiała się Malwina z mamą?
Ugotowani w parach: Kto jest autorem menu? Malwina z mamą zdecydowały się na danie, którego nigdy nie robiły
Ugotowani w parach: Kto jest autore menu? Malwina z mamą zdecydowały się na danie, którego nigdy nie robiły
Pozostałe wiadomości