Aktualności

TVN świętuje 25 urodziny na antenie

Aktualności

TVN świętuje 25 urodziny

Już 3 października TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny. Z tej okazji na widzów czekają wyjątkowe wydania ich ulubionych programów. W „Dzień Dobry TVN”, „Faktach” i „Milionerach” pojawią się specjalni goście i materiały nawiązujące do urodzin stacji.

Od rana w „Dzień Dobry TVN” prowadzący wezmą udział w teleturnieju z wiedzy o TVN. Następnie Ewa Drzyzga, Olivier Janiak i Monika Olejnik opowiedzą jak zmieniała się praca w stacji, z którą związani są niemal od samego początku jej istnienia.

W „Faktach” pojawi się tego dnia specjalna urodzinowa oprawa oraz materiały podsumowujące 25 lat istnienia programu.

Na koniec dnia urodzinowe wydanie „Milionerów”. W odcinku o główną wygraną walczyć będą wyjątkowi goście: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Tej jesieni, w trakcie trwającej kampanii marketingowej, w której udział wzięły największe gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery, nadawca zachęca widzów do bycia sobą. Przekaz ten jest najlepiej widoczny w spocie urodzinowym stacji, w którym TVN podzielił się z widzami osobistymi historiami i pasjami znanych gwiazd oraz uczestników programów. Bohaterowie przekonują, że gdy jesteś sobą możesz wszystko. TVN z okazji swoich 25 urodzin celebruje otwartość na ludzi oraz przybliżanie widzom świata, który inspiruje, zaskakuje, edukuje i bawi.

Emisja programów na antenie TVN:

“Dzień Dobry TVN”, 3 października, 8:00

“Fakty”, 3 października, 19:00

“Milionerzy”, 3 października, 20:55

Pozostałe wiadomości