Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Najlepsze momenty z 3. odcinka

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Bliscy i przyjaciele o Agnieszce

Zobacz najlepsze momenty 3. odcinka 5. sezonu "Totalnych remontów Szelągowskiej"!

Totalne remonty Szelągowskiej 5 odcinek 3

Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
wideo 2/6

Bohaterką 3. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" jest Agnieszka, samodzielna matka dwójki dzieci. Kobieta jest w żałobie i zmaga się z bardzo dotkliwą traumą. Niespełna rok temu jej chorujący na depresję mąż popełnił samobójstwo. Agnieszka robiła wszystko, żeby go uratować. Tragedia jest tym większa, że 9 lat wcześniej samobójstwo popełnił także jej tata.

Bohaterka programu próbuje pozbierać się po trudnych doświadczeniach. Gdy Dorota Szelągowska weszła do jej mieszkania, na półkach w łazience nadal leżały kosmetyki męża. Agnieszka zdecydowanie potrzebowała nowego otwarcia i nadziei na przyszłość. Do momentu wizyty Doroty, jej życie polegało jedynie na przetrwaniu każdego kolejnego dnia. Jak automat wykonywała kolejne czynności w pracy. Agnieszka ma dwoje dzieci. Siedmioletni Olek i prawie trzyletnia Ania stanowią obecnie cały sens i radość jej życia. Dom dosłownie tonie w ich rzeczach.

Agnieszka była zachwycona nowym wystrojem i aranżacją mieszkania. Ucieszyła się bardzo, kiedy weszła do środka. Dorota Szelągowska i jej ekipa przeprowadzili generalny remont mieszkania Agnieszki. Z jednego z pokoi projektantka zrobiła przytulną sypialnię dla Agnieszki, gdzie wreszcie będzie mogła odpocząć i odciąć się od całego świata. Pokój dziecięcy dla Olka i Ani urządziła w największym pomieszczeniu w mieszkaniu. Nowa kuchnia to spełnienie marzeń Agnieszki. Ekipa remontowa odnowiła także łazienkę.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Za pomoc w realizacji niespodzianki dziękujemy Panu Dariuszowi Nowowiejskiemu i PPHU „VITAS” DARIUSZ NOWOWIEJSKI w Zielonce k. Bydgoszczy.

Dorota spotkała się z Agnieszką w restauracji APTEKA w Bydgoszczy. Dziękujemy!

Spotkanie z bohaterami odbyło się w restauracja SCORIA w Bydgoszczy. Serdecznie dziękujemy!