Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej 4: Najlepsze fragmenty 7. odcinka

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Monika wzruszyła się z radości

Zobacz podsumowanie 7. odcinka, 4. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 4., odcinek 7.

Bohaterką 7. odcinka jest Monika. To kobieta petarda: energiczna, głośna, spontaniczna, nieustająco mówiąca, całe życie pomagająca ludziom i zwierzętom. Trenowała crossfit, jeździła w rajdach samochodowych - samochody i siedzenie w warsztacie to jej największa pasja. Kilka lat temu wszystko w życiu Moniki się zmieniło. 6 lat temu Monice i jej partnerowi urodziła się córeczka. Ciąża z Marianką przebiegała książkowo do momentu kiedy na kontrolnej wizycie w 7 miesiącu, jeden z lekarzy nagle odmówił dalszego prowadzenia ciąży. Dziewczynka urodziła się z rzadką chorobą: małogłowiem. Dawano jej 3 miesiące życia. Marianka przeżyła 6 lat. Odeszła 3 miesiące temu.

Totalne remonty Szelągowskiej: Rozmowa Doroty z Moniką
Totalne remonty Szelągowskiej: Rozmowa Doroty z Moniką

Przed totalnym remontem wszystko w mieszkaniu przypominało Monice o ogromnej stracie. Do programu zgłosili ją przyjaciele. To szansa na nowe otwarcie i nowy rozdział w życiu kobiety. Dorota Szelągowska i jej ekipa przygotowali plan metamorfozy. Przeprowadzili generalny remont, dzięki temu mieszkanie zmieniło się nie do poznania.

To jeden z najbardziej wzruszających odcinków jaki zrobiliśmy. Jest w nim niewyobrażalne cierpienie, ale przede wszystkim nieprzeciętnie silna kobieta, która mimo tego czym doświadczył ją los, cały czas kocha życie i ludzi.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota spełniła marzenie Moniki
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota spełniła marzenie Moniki

Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy La Casa Bistro & Cafe w Piasecznie. Spotkanie Doroty Szelągowskiej i Moniki odbyło się w Gardens by Fort w Warszawie. Dorota z przyjaciółmi Moniki spotkała się w Cafe and Lounge Bar but Good Music First w Warszawie. Dziękujemy!

Totalne remonty Szelągowskiej: Przyjaciele zgłosili Monikę do programu
Totalne remonty Szelągowskiej: Przyjaciele zgłosili Monikę do programu
wideo 2/8

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości