Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej 4: Najlepsze fragmenty 6. odcinka

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Asia wzruszyła się ze szczęścia

Zobacz podsumowanie 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 4".

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 4., odcinek 6.

Bohaterką odcinka jest 35-letnia Asia, która jest nauczycielką języka angielskiego. Kilka lat temu w Wielkiej Brytanii, na portalu randkowym, poznała swojego męża Aarona. Para nie miała tam zbyt wielu perspektyw na własne mieszkanie. Postanowili przeprowadzić się do Siedlec. Tu kupili małe mieszkanie, które nigdy nie było remontowane.

Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Asi
Totalne remonty Szelągowskiej: Niespodzianka dla Asi

W Polsce urodził się pierwszy syn małżeństwa - Dominik. Na początku nic nie wskazywało, że chłopiec rozwija się nieprawidłowo. Dopiero kiedy poszedł do przedszkola okazało się, że znajduje się w spektrum autyzmu. Dominik prawie nic nie mówi, wymaga specjalnej opieki i rehabilitacji. Po kilku latach para zdecydowała się na drugie dziecko. Ciąża przebiegała książkowo. Do momentu, kiedy Asia zaczęła przedwcześnie rodzić. Ich drugi syn Samuel urodził się z dużym niedotlenieniem mózgu. Chłopiec ma w tej chwili kilka miesięcy. Po narodzinach trafił do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Nie wiadomo jeszcze do końca jakie zmiany zaszły w mózgu chłopca, jakiego leczenia będzie wymagał oraz jakie będzie miał niepełnosprawności.

Totalne remonty Szelągowskiej: Rozmowa Doroty z Asią
Totalne remonty Szelągowskiej: Rozmowa Doroty z Asią

Wszystkie pieniądze z rodzinnego budżetu przeznaczane są na wizyty lekarskie, konsultacje i rehabilitację. Na dom zarabia teraz wyłącznie Aaron, który jest również nauczycielem angielskiego. Rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej. Gdyby nie Dorota nie mieliby szans na remont, a na pewno na to zasługują. Mimo tego, że mają dwójkę chorych dzieci, uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Są zawsze otwarci na innych i chętni do pomocy każdemu kto tego potrzebuje.

Dorota Szelągowska spełniła marzenie Asi o pięknym mieszkaniu w angielskim stylu. Kiedy bohaterka odcinka i jej mąż weszli do środka, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Asia była zachwycona nową, piękną kuchnią.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >

Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy Brofaktura w Siedlcach!

Spotkanie Doroty z Asią odbyło się w restauracji Kochanówka. Dziękujemy!

W restauracji Lukrecja w hotelu Ibis Styles w Siedlcach odbyło się spotkanie Doroty z bohaterami odcinka. Dziękujemy!

Totalne remonty Szelągowskiej: Przyjaciele i rodzina zgłosili Asię do programu
Totalne remonty Szelągowskiej: Przyjaciele i rodzina zgłosili Asię do programu
wideo 2/7

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości