Aktualności

Top Model: Pokaz, filmy modowe i ważne tematy społeczne. Podsumowanie 7. odcinka

Aktualności

Top Model: Krystian Embradora odpadł z programu
Top Model: Krystian Embradora odpadł z programuTVN
wideo 2/14

W siódmym odcinku "Top Model" uczestniczki i uczestnicy wykonali kilka nowych zadań. Sprawdź, kto odpadł. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" - sezon 11., odcinek 7.

Kilian Kerner był gościem specjalnym w "Top Model". Uczestniczki i uczestnicy wzięli udział w pokazie mody niemieckiego projektanta. Nowoczesne, multimedialne studio było wyzwaniem. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Kilian Kerner byli jurorami podczas tego zadania. Wspólnie zdecydowali, że najlepsi na wybiegu byli Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba.

Top Model: Kilian Kerner zachwycony uczestnikami
Top Model: Kilian Kerner zachwycony uczestnikami Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Sylwia Lipka i Michał Czernecki w "Top Model"

Sylwia Lipka i Michał Czernecki byli gośćmi specjalnymi w 7. odcinku "Top Model". Razem z uczestniczkami i uczestnikami zrealizowali zadanie o tematyce społecznej. Podzieleni na dwie grupy zmierzyli się z tematem samoakceptacji i depresji. Podczas nagrywania wideo odbyły się ważne rozmowy. Goście specjalni oraz modelki i modele dzieli się swoimi doświadczeniami i opowiedzieli o trudnych chwilach w swoim życiu. Poruszali tematy dotyczące m.in. akceptacji, anoreksji, rasizmu, samobójstwa, depresji.

Top Model: Adrian był ofiarą rasizmu
Top Model: Adrian był ofiarą rasizmu Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

"Top Model" - kto odpadł?

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Natasza Parzymies spotkali się na panelu jurorskim. Oceniali filmy modowe z udziałem uczestniczek i uczestników. Zdecydowali, że z programu odpadł Krystian Embradora.

Michał Piróg nadzorował zadanie panelowe. Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" pracowali w parach. Wystąpili w filmach modowych. Tematem były zabawy podwórkowe. Gośćmi specjalnymi byli Natasza Parzymies i Mrozu. Za reżyserię wideo odpowiadała Natasza, autorem zdjęć był Filip Pasternak.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 11: Filmy modowe

Top Model: film modowy - Klaudia i Adrian
Top Model: film modowy - Klaudia i AdrianTVN
wideo 2/6

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości