Aktualności

Kasia Sokołowska o synu, ciąży i pracy w Top Model: Jestem szczęśliwą mamą

Aktualności

Kasia Sokołowska o synu i pracy w Top Model

Kasia Sokołowska opowiedziała o tym, jak czuje się w roli mamy. Jak jurorka "Top Model" wspomina pracę na planie nowej edycji podczas ciąży?

Kasia Sokołowska o dziecku i ciąży

Kasia Sokołowska w lipcu została mamą. Urodziła syna. Było to dla niej bardzo ważne wydarzenie. Reżyserka i producentka pokazów mody oraz jej partner Artur Kozieja powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Spełniło się ich wielkie marzenie.

Na spotkaniu prasowym z okazji premiery 11. sezonu "Top Model" Kasia opowiedziała o macierzyństwie i radości, która jej towarzyszy. Wyznała, że czuje się niesamowicie w roli mamy. Jest szczęśliwa, cieszy się z narodzin syna.

Zostawiam go na bardzo krótkie odcinki czasu. To jest ten moment, niezwykły faktycznie. Spełniły się moje osobiste marzenia. Teraz czuję się kompletnie spełniona. Mam cudowną pracę, synka, wspaniałą rodzinę - wyznała.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Kasia Sokołowska była bardzo aktywna zawodowo w czasie ciąży. Pracowała na planie 11. sezonu "Top Model". Było to dla niej naturalne, że jeśli nie będzie przeciwwskazań weźmie udział w nagraniach reality show.

Miałam to szczęście, że czułam się znakomicie w ciąży faktycznie. Nie ryzykowałabym absolutnie niczego, gdybym nie była pod dobrą opieką lekarską. Miałam tę pewność, że mogę pracować. Ja jestem człowiekiem pracy. (...) Wydaje mi się, że to mi dało jeszcze więcej jakiejś siły, energii, otwartości. Jest coś niezwykłego w tym stanie, w oczekiwaniu na dzidziusia. Ta energia udzielała się uczestnikom, a nawet jurorom. To już druga nasza programowa ciąża - powiedziała.

Kasia Sokołowska w "Top Model"

Kasia Sokołowska jest jurorką w "Top Model" razem z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim. Uczestnicy oraz fani programu cenią jej profesjonalizm, ogromną wiedzę oraz doświadczenie, którym dzieli się z nimi. Jest reżyserką i producentką pokazów mody i niekwestionowaną liderką w swojej pracy, współpracuje z najlepszymi polskimi projektantami.

"Top Model 11" - premiera

We wrześniu w TVN i Playerze premierowe odcinki 11. sezonu "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Michał Piróg opowiedzieli o nowej edycji programu oraz uczestnikach. Jak zmienił się świat mody na od pierwszej serii reality show? Co muszą mieć modelki i modele, aby podbić serca jurorów? Jakie uczestniczki i uczestników wybrali? Dlaczego popularność "Top Model" wciąż rośnie?

Top Model: Joanna Krupa i gwiazdy programu o 11. sezonie
Top Model: Joanna Krupa i gwiazdy programu o 11. sezonie

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości