Dominik Bereżański w ogniu pytań. Q&A ze zdobywcą srebrnego biletu do Top Model!

Top Model: Dominik Bereżański - Q&A

Dominik Bereżański, zdobywca srebrnego biletu do "Top Model" odpowiedział na pytania. Zobacz wideo z Q&A.

Dominik Bereżański - Q&A

Dominik Bereżański odpowiedział na Wasze pytania. Jego przygoda z programem zaczęła się od zgłoszenia w ramach akcji #SzołMiCoPotrafisz na TikTok topmodel.tvn. Dołączył do rywalizacji o srebrny bilet, wysłał swoje zgłoszenie i otrzymał nominację od Joanny Krupy. W głosowaniu na naszej stronie internetowej zdobył najwięcej głosów od widzów TVN i zakwalifikował się na bootcamp do "Top Model" dzięki srebrnemu biletowi.
Dominik udzielił odpowiedzi na pytania od internautów. Opowiedział o sobie i ujawnił kilka informacji ze swojego życia. Zdradził, czy srebrny bilet motywuje go do bycia najlepszym na bootcampie. Wyznał, jaki ma sposób, żeby przekonać jurorów "Top Model" i dostać się do ścisłego grona osób, które zamieszkają w domu modeli i modelek.
Dlaczego woli sesje zdjęciowe od pokazów mody? Z jakiego powodu kibicował Staszkowi Obolewiczowi w 8. sezonie "Top Model"? Za co podziwia Karolinę Pisarek? Czy serce Dominika jest zajęte?
Top Model: Dominik Bereżański wygrał srebrny bilet
Top Model: Dominik Bereżański wygrał srebrny bilet

Dominik Bereżański - kto to?

Dominik Bereżański otrzymał srebrny bilet do 9. sezonu "Top Model". Zdobył największą liczbę głosów od widzów TVN. Dzięki wygranej zakwalifikował się od razu na bootcamp. Do walki o srebrny bilet nominowała go Joanna Krupa.
Dominik ma 21 lat, mieszka w Słupsku. Marzy, żeby zostać modelem, dlatego zgłosił się na casting internetowy do "Top Model". Ma 188 cm wzrostu, waży 74 kg. Jego wymiary to: 96 / 83 / 90 cm.
Nigdy nie pracował jako model, ale zawsze o tym marzył. Jest też bardzo aktywnym Tik Tokerem.
Jest absolwentem technikum. W szkole udzielał się charytatywnie. Pomagał starszym osobom, a także był wolontariuszem Polskiego Czerwonego Krzyża. Po zakończeniu nauki pracował w Anglii. Obecnie pracuje w kawiarni. Jego pasją jest architektura wnętrz.
Dominik jest bardzo blisko związany ze swoją rodziną. Rodzice, dwie starsze siostry i najlepsza przyjaciółka są jego największymi fanami.
Ma trzy tatuaże - rok urodzenia rodziców, swojego psa oraz słońce i księżyc.
Zobacz zdjęcia Dominika:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości