Aktualności

Nicole Akonchong i jej wspomnienia z Top Model: Przygoda życia

Aktualności

Top Model: Nicole Akonchong i jej wspomnienia z programu

Nicole Akonchong finalistka 10. sezonu "Top Model" wspomina udział w reality show TVN. Obejrzyj materiał przygotowany specjalnie na YouTube TVN Fashion.

Nicole Akonchong w "Top Model"

Nicole Akonchong zajęła 2. miejsce w 10. edycji "Top Model". Była pierwszą uczestniczką, która weszła do finałowej trójki. Na casting do jubileuszowego sezonu programu przyjechała z Włoch, żeby spełnić swoje marzenie. Jurorzy zachwycili się jej urodą, delikatnością i naturalnością. Zaprosili ją do kolejnego etapu. W programie doskonale radziła sobie na sesjach zdjęciowych oraz na pokazach mody. Utwierdziła jurorów, że podjęli dobrą decyzję umożliwiając jej udział w reality show TVN.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Udział w "Top Model" był dla Nicole Akonchong kontynuacją pracy w modelingu, chciała zdobyć jeszcze większe doświadczenie i wrócić do Polski, skąd pochodzi jej mama. Na castingu była bardzo zestresowana.

Jeśli chodzi o casting, myślę, że byłam najbardziej zestresowaną osobą. Wszyscy się zemnie śmiali, bo mówili, że na pewno przejdę. Bałam się tak, że nie byłam w stanie zapanować nad emocjami. Na szczęście poszło wszystko dobrze. Jurorzy można powiedzieć, że się zakochali we mnie od razu, jak mnie zobaczyli, zwłaszcza Joanna Krupa i Kasia Sokołowska. Prawili mi bardzo dużo komplementów, to mi pomogło odstresować się - wyznała Nicole.

Dzięki udziałowi w programie Nicole i Dominika Wysocka zaprzyjaźniły się. Obie znalazły się w finale 10. edycji.

Dla mnie to była naprawdę przygoda życia, cieszę się ze wszystkiego, co się wydarzyło. Najlepszy kontakt mam i miałam w domu "Top Model" z Dominiką. Dalej się trzymamy najbardziej z nią - powiedziała modelka.

Nicole wspomniała też najbardziej stresujący etap - czyli metamorfozę. Zmiana fryzury to z jej punktu widzenia ważny element w tym, aby dzięki programowi stać się modelką. Fryzura ma istotny wpływ na pracę w modelingu.

Myślę, że miałam dużo szczęścia. (...) Komuś mogą nic nie zmienić, komuś mogą bardzo dużo zmienić. Trzeba się z tym liczyć. Ja byłam przygotowana i mimo to, że na początku chcieli mi ściąć troszeczkę te włosy i popłakałam się, ale jednak miałam takie coś - Nicole musisz wytrzymać, wyjdzie ci na dobre - tymi słowami skomentowała swoją metamorfozę.

Nicole Akonchong odniosła się także do swojego udziału w finale 10. sezonu "Top Model". W finałowej trójce o zwycięstwo rywalizowały także Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka.

Na finale miałam okazję robić to, co najbardziej kocham, czyli pokazy. Catwalk (wybieg) ja czuję, że to jest moje życie. Na końcu nie wygrałam ja, wygrała Dominika, ale i tak się cieszę - wyznała.

Top Model: The best of Nicole Akonchong
Top Model: The best of Nicole Akonchong

Nicole Akonchong - kim jest?

Nicole Akonchong ma 20 lat. Jest pół-Polką i pół-Kamerunką. Urodziła się we Włoszech i tam mieszkała zanim przyjechała na casting do "Top Model". Rodzina jest dla niej podstawową wartością. W szkole uprawiała lekkoatletykę. W 2018 roku została wybrana Miss Blumare. Od 15 roku życia pracowała jako modelka we Włoszech. Zgłosiła się do polskiej edycji "Top Model", ponieważ w Polsce chciała spełnić marzenie o zostaniu profesjonalną modelką.

Top Model: Nicole zaintrygowała jury egzotyczną urodą
Top Model: Nicole zaintrygowała jury egzotyczną urodą
wideo 2/19

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości