Aktualności

Szadź 3 już jesienią w player.pl!

Aktualności

Na tę wiadomość czekało wielu widzów – serial „Szadź” powraca z trzecim sezonem! Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra.

Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Szadź 3

Agnieszka Polkowska zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec i Wrońska pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina. Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka i jego matki, Miry. 

Szadź 3

Obsada: Maciej Stuhr (Piotr Wolski), Aleksandra Popławska (Agnieszka Polkowska), Bartłomiej Gelner (Tomasz Mrówiec), Anna Cieślak (Monika Wolnicka), Karolina Gorczyca (Ewelina Wrońska), Magdalena Popławska (Karolina), Jowita Budnik (Mira), Piotr Trojan (Maciek), Mirosław Zbrojewicz (Suzin), Maxim Topyła (Jan Wolnicki), Helena Zawistowska (Helenka Wolnicka), Lesław Żurek (Leszek), Wiktor Piechowski (młody Piotr Wolnicki), Waleria Gorobets (młoda Monika Wolnicka), Marek Kalita (komendant Burski)

Pozostałe wiadomości