Aktualności

Skazana: "Dużo rzeczy wydarza się w 2. sezonie"

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Skazana: "Dużo rzeczy wydarza się w 2. sezonie"

Widzowie pokochali Patrycję Cichy, która współdzieliła celę z Alicją Mazur w 1. sezonie Skazanej. Co czeka ją w drugiej odsłonie? Czego możemy się po niej spodziewać?

Pati dała się poznać jako otwarta i odważna osoba, która wprowadziła Alicję w świat więzienia. W 2. sezonie scenarzyści przygotowali dla niej nowe wyzwania.

Bardzo dużo rzeczy się wydarza w 2. sezonie. Jest wartka akcja. Wiele zupełnie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wydaje mi się, że fabularne bardzo będzie trzymać w napięciu. Tak też jest w przypadku Pati. Ma swoje momenty w tym sezonie, które będą też chwytać za serce i będą powodowały w ludziach inne emocje, niż tylko rozluźnienie i śmiech.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Skazana 2: Czy scenariusz jeszcze zaskakuje Agatę Kuleszę?
Skazana 2: Czy scenariusz jeszcze zaskakuje Agatę Kuleszę?

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości