Aktualności

Skazana 2: Prawda czy fałsz? Dawidziuk, Kania i Woronowicz w ogniu pytań!

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Prawda czy fałsz? Dawidziuk, Kania i Woronowicz w ogniu pytań!

Adam Woronowicz, Marysia Kania i Monika Dawidziuk w ogniu pytań. Jak poradzą sobie w wyzwaniu prawda czy fałsz? 

Aktorzy z serialu "Skazana" zostali zaproszeni do udziału w challenge'u "Prawda czy fałsz?". Adam Woronowicz, Monika Dawidziuk i Maria Kania wylosowali kilka pytań związanych z produkcją i aktorstwem. Sprawdźcie, kto improwizuje na planie i kto miał zatarg z prawem.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?
Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości