Aktualności

Skazana 2: Aleksandra Adamska o rozpoznawalności i popularności

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Skazana 2: Aleksandra Adamska o rozpoznawalności i popularności

Pati podbiła serca publiczności. Aleksandra Adamska stworzyła wyrazistą postać, obok której nie można przejść obojętnie. Jak aktorka radzi sobie z popularnością?

Aleksandra Adamska wykreowała wyrazistą postać Patrycji "Pati" Cichy, która współdzieli celę z Alicją Mazur (Agata Kulesza). Jej bohaterka jest pełna energii i pomysłów. To ona stała się przewodniczką pani sędzi po trudnym świecie więzienia. Widzowie pokochali jej podejście do świata. Zapytaliśmy aktorkę, czy spotyka się z wyrazami sympatii i jak sobie radzi z popularnością.

Jestem kameleonem, chociaż i tak zauważyłam taki bum po pierwszych odcinkach. Nagle pan konduktor w pociągu prosi mnie o bilet i zobaczył, że Ola Adamska i nagle takie (wielkie) oczy. (...) Miałam taką sytuację na farmie dyniowej, że podeszły ze trzy, cztery osoby. Jestem bardzo wrażliwą osobą i popłakałam się, bo przestraszyłam się, że tak teraz będzie wyglądać moja rzeczywistość. Na szczęście nie....Ludzie się bardziej uśmiechają.

Skazana 2 - co czeka Pati?

W 2. sezonie Skazanej powracamy za mury więzienia. Po wielu zawirowaniach w życiu Alicji, dowiemy się trochę więcej o Pati. W kolejnych odcinkach pojawi się jej chłopak, Krystian. A co jeszcze ją czeka?

Może łatwiej zapytać, co nie czeka Pati... Bardzo dużo rzeczy się wydarza w 2. sezonie. Jest wartka akcja, wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Fabularnie bardzo będzie trzymać w napięciu. Tak też będzie w przypadku Pati, która jest tak zwanym powietrzem do trumienki, jak to mówi producent Tomek Blachnicki. Ja zawsze muszę wpuścić trochę tego powietrza do bardzo napiętej atmosfery. Pati ma swoje momenty w tym sezonie, które będą chwytać za serce, które będą powodowały w widzach inne emocje niż tylko rozluźnienie i śmiech.

Skazana 2: Aleksandra Adamska o tym, co czeka Pati
Skazana 2: Aleksandra Adamska o tym, co czeka Pati

W więzieniu pojawi się Hania, córka Alicji Mazur. Dziewczyna przyzna się do postrzelenia Pawła Witkowskiego. Jak Pati będzie sobie radzić z nową osobą za murami?

Skazana 2: Jak Pati zareaguje na Hankę?
Skazana 2: Jak Pati zareaguje na Hankę?

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości