Aktualności

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu.

Aktualności

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… zakochuje się jednak bez pamięci! I kiedy wydaje się, że już nikt nie stanie im na przeszkodzie do szczęścia, przeszłość znowu dosięga Adama...

Premierowe odcinki, kolejnego sezonu popularnego serialu „Papiery na szczęście” z pewnością zaskoczą dynamiką zdarzeń i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy Marta wybaczy Adamowi kłamstwa? Czy Adam zostanie ojcem? Jakie konsekwencje czekają Mateusza? Czy rodzina Kowalczyków w końcu znajdzie sposób, by wyzwolić się spod władzy Henryka? Kolejny sezon serialu przyniesie mnóstwo emocji związanych z losami ulubionych bohaterów.

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. Zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście” również będą realizowane w Krakowie.

Papiery na szczęście
Pozostałe wiadomości