Aktualności

One Night Squad: Ekipa programu REZYGNUJE Z NAGRODY!

Aktualności

Emisja programu „One Night Squad” dobiegła końca. W ostatnim odcinku zarówno widzowie, jak i sami uczestnicy dowiedzieli się, do czego służą klucze, które zbierali od pierwszego dnia. W skrzyni, którą otworzyli, znajdowała się nagroda główna. Ta jednak nie trafiła w ich ręce! Wygrane pieniądze uczestnicy jednogłośnie postanowili przekazać na operację wzroku zanzibarskiemu asystentowi produkcji, którego poznali podczas kręcenia programu.

W finałowym odcinku bohaterowie reality show „One Night Squad” wygrali 50 tysięcy złotych, które czekały na nich w zamkniętej na dziesięć kłódek skrzyni. Klucze do „skarbu” ekipa zbierała podczas całego programu. Zdobytej nagrody nie zatrzymali jednak dla siebie. Wszyscy jednogłośnie zadecydowali, że sfinansują operację wzroku Hadżiego – zanzibarskiego asystenta produkcji, który dołączył do ekipy, po gościnnym udziale w jednym z odcinków.

Wówczas swoją historią poruszył serca wszystkich. Mężczyzna z każdym dniem traci wzrok, choroba postępuje i nieuchronnie prowadzi do ślepoty. Jedyną nadzieją dla Hadżiego jest operacja. Teraz dzięki uczestnikom „One Night Squad” pojawiła się realna szansa mężczyzny na wyzdrowienie. Pieniądze – wygrana przekazana przez bohaterów programu - pokryją koszty leczenia wzroku mężczyzny. Producenci programu są w trakcie organizowania formalności związanych z operacją.

One Night Squad: Ten finał miał wielu bohaterów!
One Night Squad: Ten finał miał wielu bohaterów!

OGLĄDAJ CAŁY SEZON ONE NIGHT SQUAD W PLAYERZE!

One Night Squad: Co czeka na nich w FINALE?
One Night Squad: Co czeka na nich w FINALE?
wideo 2/4

OBSERWUJCIE NAS NA INSTAGRAMIE!

O czym jest program "One Night Squad"?

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality show, takich jak „Hotel Paradise”, „Big Brother”, czy „Love Island. Wyspa miłości” spotkało się razem w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Nie tak miało być! Zobaczcie sami!

One Night Squad: Nocy w takim miejscu jeszcze nie było!
One Night Squad: Nocy w takim miejscu jeszcze nie było!
wideo 2/3
Pozostałe wiadomości